Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Do wuja Wacława, @a__s @m__b @wykop @maciejkiner - kiedy w końcu zaimplwmwntujecie funkcje, że jak patusy z tagu danielmagical zaspamują nocną to da radę przeglądać w ogóle gorące z rana? Dzisiaj nie ma kompletnie niczego w gorących 6h poza jednym wpisem, niektórzy nie widzą niczego. Mówiliście już o tym dawno, że będzie działać jak należy - tymczasem na androidzie nie widać niczego.
  Macie największy przyrost użytkowników od dłuższego czasu, rekordowe zyski, a wy zamiast coś zmieniać to wsadzacie reklamy na mobilną apkę i banujecie za przekleństwa jednocześnie dodając funkcje ich auto-cenzurowania. Na Wykopie jest fala zielonek - troll kont politycznych, kompletnie nie da się zgłaszać ich za multikino bez podania innej nazwy użytkownika. Sorry, jeśli ktoś w ciągu tygodnia istnienia na Wykopie dodaje 30 politycznych znalezisk i jak pomyslicie, że zbliżają się wybory to zacznie coś już się dodawać w glowie.
  Plz ogarmijcie serwis, patusy danielmagicala prędzej czy później odkryją discorda, a normalni, wartościowi userzy przerzuca się na Reddita

  #wykop #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (94)

 • avatar

  Z takich ciekawostek, to w wielu miastach Rosji istnieje coś takiego jak sezonowe linie autobusowe uruchamiane latem, które dowożą ludzi na ogródki działkowe(na dacze) i te linie często są obsługiwane bardzo starym taborem, który wyszedł już z eksploatacji liniowej, ale latem wyjeżdża z zajezdni na takie linie, np. Krasnokamieńsk ma aż 51 sztuk Liaza 677, które do tego służą. Na picrel Ikarus 280 z Żeleznogorska, który jest wykorzystywany tylko na takich liniach(fota pożyczona z fotobus.msk.ru )
  Wygląda to chyba troche jak taki ersatz taboru zabytkowego, bo niewiele miast w Rosji taki posiada(w sensie autobusów oficjalnie uznanych za tabor zabytkowy).
  #rosja #komunikacyjneciekawostki #ciekawostki #komunikacjamiejska
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  #pracbaza #szkola
  Układam właśnie klasy na nowy rok szkolny. Mamy trzy małe Ukrainki i zastanawiam się czy wrzucać je do jednej klasy czy rozdzielić.. hmm

  #dzieci

  odpowiedzi (73)