Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się ze mną dzieje niby przeszkadza mi to, ze nie mogę w pracy niby wychodzić do toalety i kiedy potrzebuje, może za często, ale z wyników nic nie wyszło u urologa (wtedy nawet inne ciśnienie jak trzeba było się napić trzy kubki) nie wiedziałem, że o taki stres chodziło jak było na szkoleniu bhp nigdy się nie stresowałem raczej tak w życiu, nawet na egzaminie gimnazjalnym, po prostu nie zdawałem sobie sprawy, nie przejmowałem się, mam fobie społeczna i nie jest moim wymysłem, że niektóre osoby się patrzą, bo miałem uwagi odnośnie mojej pracy, nie wiem co już zdobić naprawdę nie daje rady i bagatelizuje (a raczej lekarz rodzinny), że nie wytrzymuje, miał mi skierowanie wypisać, ale nie wiedział jakie potrzeba do instytutu psychiatrii, aby tam na mnie leki próbowali. Coraz bardziej widzę, że jest jedyne wyjście nikt mnie nie wyprowadzi z błędu, bo nawet szans nie mam na nikogo bez doświadczenia (dobrego) chociażby z dziewczynami #badoo #tinder tak mnie oszukiwano, że przystojny a widać, że to #!$%@? prawda na dzisiejsze czasy, z drugiej strony lepiej tak już się przkknaywac niż przez charakter i „rozmowe” moja... #przegryw #psychiatria #zycie #tfwnogf #tfwnobf #pomocy #pomoc #feels
  • 2