Wpis z mikrobloga

Czy często macie poczucie bezsensu życia?

Czasami dopada mnie taki słaby nastrój, gdy pomyślę sobie, że bez jakichkolwiek środków finansowych od rodziny start jest cholernie trudny. Szczególnie, gdy jest się osobą przeciętną jak ja, bez konkretnych umiejętności. Wynajęcie mieszkania to bardzo duży koszt w Warszawie, pokój z kolei jest mało komfortowy i też nie kosztuje mało. Na kredyt nie mam raczej szans póki co.
Chciałabym być samodzielna finansowo, by wiedzieć, że sobie poradzę w każdej sytuacji. I czuć się bezpiecznie sama ze sobą. Ale chyba nie będzie mi to dane przez najbliższe 10 lat.
#zalesie
  • 13
@Marcineusz taak, najpierw muszę znaleźć to coś. Coś, co sprawi jakąkolwiek przyjemność.
@zly_wuj ja chyba się zapiszę na jakiś taniec na próbę żeby zobaczyć czy to w ogóle działa.
@kubaq122 nie jestem. Zdecydowanie nie ;p
@benzdriver niestety. Brak pomysłu wiąże się mocno z brakiem celu w życiu. A brak celu z brakiem poczucia szczęścia
@Limonkova: na mnie działają takie rzeczy wysiłkowe, pójdę na siłkę/bjj wymęczę się jak pies i potem mam taki pogodny nastrój - zaden problem się nie rozwiązał ale i nie ma to wtedy żadnego znaczenia. Szkoda że działa to góra jeden wieczór tylko( ͡° ʖ̯ ͡°)