Wpis z mikrobloga

ohgosh... jak ja bym chciała być facetem...
wystarczyłoby być w miarę wysportowanym, zrobić sobie fajną klatę i mieć bajerę a każda dupa moja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozwijałabym się 100% zawodowo a w wolnym czasie po prostu bym leżała albo pykała na playstation,
poza tym męska przyjaźń wydaje mi się prawdziwsza, więc miałabym spoko kumpli, zawsze byłoby z kim iść na piwo
później bym znalazła jakąś fajną #rozowypasek, która by mi łechtała ciągle ego, do tego by sprzątała po mnie kibel, prała gacie, robiła obiadki a ja bym tylko robiła hajs i raz na jakiś czas kupowała jej modną perfumę
tak bym sobie ją trzymała do czasu aż nie uzbieram grubego hajsu i wtedy znajdę sobie młodszą i będę zmieniać ją co parę miesięcy na jeszcze młodszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w końcu im będę starsza tym będę przystojniejsza bo siwizna facetowi dodaje atrakcyjności do tego będę mieć już super auto, własną chatę i umrę ze starości swój majątek przepisując na chore dzieci
faceci mają zajebiste życie :(

tak, obecnie jestem na miejscu tych #rozowepaski
czekam aż mnie wymieni ( _)
  • 27
@Norskee: większość lasek jakie widuję na ulicy mają 150 cm na obcasach, więc z tym nie ma problemu taka może chatę ogarnąć a ja będę i tak mając hajs pykać modelki 180 więc wzrost tu nie gra roli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@grnydovakhiin: i po co mi ten facet? by mu usługiwać? by mnie ograniczał?
jakbym chciała prowadzić takie życie jak wyżej opisałam jako kobieta to
@JessieJot: Męska przyjaźń prawdziwsza? Proszę Cię. Na piwo to chętnie się przejdą, ale prawdziwych przyjaciół wśród facetów równie trudno znaleźć co wśród kobiet. Gdy przyjdzie co do czego to błyskawicznie zrobią z Ciebie "cipeusza", "ciotę", albo innego "pedała", a na kolejne piwo pójdą sami i obgadają Cię niczym psiapsióły na plotach. To tylko taki miraż, który faceci budują wokół siebie, ale jak się ich lepiej pozna, to generalnie są nudni jak
wystarczyłoby być w miarę wysportowanym, zrobić sobie fajną klatę i mieć bajerę a każda dupa moja ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JessieJot: Wymóg : 185+ (drobny, c'nie?)

Ogólnie żeby być przystojnym, to trzeba być przystojnym. Wysportowanie tak średnio tu pomaga. Jak jesteś przystojnym facetem, to jasne, jest dość łatwo. Nie jestem pewien czy łatwiej, czy trudniej jak ładna kobieta (ładna kobieta ugrywa prawie całe swoje życie tylko buzią).
@JessieJot: Albo by Ci się to wszystko nie udało byś była brzydkim facetem albo nie potrafiącym rozmawiać nudziarzem i dymała za średnią krajową jedyny stosunek seksualny na jaki byś mogła liczyć by był z prostytutką, ale jako samiec przynajmniej jak coś byś robiła to dobrze i skutecznie np. powiesiła byś się z rozpaczy przegranego życia, w Polsce na 1 kobietę która popełniła samobójstwo przypada 8 mężczyzn.