Wpis z mikrobloga

...::: DZIEŃ 6 :::..

Wszystko zaliczone!!

Wczoraj po pracy poszedłem jeszcze pobiegać (2ga aktywność fizyczna w tygodniu). Poprawiłem swój czas o 2 min i 6 sekund na dystansie ok 4,3km wg endomondo, więc wynik bardzo zadowalający (z 26:46 na 24:40). Byłem już zmęczony, z psem jest jednak trochę trudniej, gdy nie ma on ochoty na aktywności.

Jeśli chodzi o jedzenie to mniejsza podaż węgli mi zbytnio nie przeszkadza, o słodyczach po prostu jakbym zapomniał :O Kiedy widzę je w kuchni to po prostu chowam gdzieś do szafek albo wynosze do spiżarki. Na mnie działa to bardzo dobrze. Przez te 6 dni waga zeszła do 73,5kg, czyli -2kg (zapewne głównie woda) ale mam uczucie, jakby brzuch nie był już taki "nadęty" #fit6.

Z racji drugiej zmiany nie ćwiczyłem przed pracą, bo po prostu nie zdążyłem i zrobię trening kolo 23:30- dziś wypadają nogi i barki + zaległy triceps z poniedziałku, którego też nei zdążyłem zrobić (ćwiczę splitem w formie superserii lub gigantserii).

Plank to kolejne 5s dłużej- dziś: 2m 20s.
Plan jest dojść do 5 min. Po 5 min będę dokładał obciążenie +5kg, aby nie wydłużać czasu z rana, kiedy będę miał 1 zmianę w pracy. Czyli po osiągnięciu 5 min bez obciążenia następny dzień będzie to 3 min +5kg i znów co 5 s do 5 min. Następnie będzie kolejne 5kg itd. Stwierdziłem, że lepiej powoli osiągać cel, a konsekwentnie. Nie wiem czy jest do dobre, ale taki jest mój test mojego organizmu i charakteru #wyzwanie #plank #wyzwanieplank
---------------------------------------------------------------------------

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy #futurenet.
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie #fit6
7. Zażywanie supli:
8. Zero alkoholu

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie
  • 5