Wpis z mikrobloga

A teraz kłoczka z pierwszej ręki!

Ostatnio poznałam w Gruzji Irlandczyka, który mieszkał w Australii. Moje pierwsze pytanie, czy był na Rottnest Island i czy widział kłoki. Pan się roześmiał, bo właśnie tam mieszkał i zdziwiony zapytał, skąd w ogóle znam kłoki. Powiedziałam mu, że z internetu xD, kocham to zwierzątko i postuję je na takim dziwnym polskim forum, a moim marzeniem jest zobaczyć i pogłaskać kłoczkę. Facet bardzo się cieszył, pierwszy raz w życiu ktoś go zagadał o kłoczkę. Przegrzebał dla mnie cały telefon, po czym obiecał, że przyśle mi focie kłoki na WhatsAppa. I przysłał. Osobiście robione zdjęcia z dopiskiem Quokka time! (komentarz).

Opowiedział też ciekawostkę: Dawno dawno temu, kiedy Duńczycy płynęli na podboje przez Pacyfik, i z pewnych przyczyn obrali trasę przez kłoczą wyspę, zauważyli tam stworzonka, które według nich przypominały... szczury. RAT. I tak powstała nazwa Rottnest Island.

Kolejna ciekawostka w komentarzach.

Na koniec spotkania Irlandczyk stwierdził, że jako quokka lover definetely muszę pojechać na tą wyspę i on bardzo chce, żeby to marzenie mi się spełniło. Oby <3

Dzisiejszą kłokę sponsoruje Liam!

#dziendobry #quokka #quokkanadzis #zwierzaczki
aloszkaniechbedzie - A teraz kłoczka z pierwszej ręki! 

Ostatnio poznałam w Gruzji I...

źródło: comment_gjGSMiqxZrIKOif9Gcd0w6at3nHIQLbH.jpg

Pobierz
  • 22
Wołam zainteresowanych (134) z listy quokkanadzis
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @mfek00 @aquilegia @aktez98 @Shirako @zacki @ranunculus @gravedigger @robin_caraway @MaupoIina @Kokosusmord @measure @Tensa @zetka71 @ArekJ @Kacorek @bas_daniel @zmorcia @Grzebyk @tony_soprano @DzemZeSwinki @kicajka @StalyklientPolmosu @yeyoll @bazylo @strazak_piroman @toodrunktofuck @malina92 @yarmooh @Maaska @rdkN @lukasz-wisniewski @The_Master @6thsurvivor @Stawski @WojowniczyKamil @AncyMoon @grajek91 @panuszjeniadze @Mysciak @fstab @sadwatermelon @JanuszPomusz @