Wpis z mikrobloga

@RobaUrs: zależy jak ci się podobały poprzednie sezony. W porównaniu do sezonu 3 - czwarty trzymał mnie o wiele bardziej w napięciu i bardziej wyczekiwałem na kolejne odcinki niż w S3. Tak samo w opinii innych. Co prawda wciąż są debilne niektóre sceny XD ale bardzo przyjemnie się oglądało. No i ginie wiele głównych postaci. Jak dla mnie S02 i S04 to najlepsze sezony tego serialu. Jeśli przebrnąłeś przez 3 sezony,
@hard1: też mnie #!$%@?, ale w ostatnim odcinku widać było małe przejawy człowieczeństwa ( ͡º ͜ʖ͡º) Fakt faktem, Wonkru bardziej niż inżynierów i farmerów potrzebuje dobrych psychiatrów.
Mi się wydaje ,żę następny odcinek i ostatni to będzie sztosik...ale i tak odcinek zajebisty xD

Co myślicie o scenie w której Clarke wyrzuca robaki na pustynię? Będzie miała jakieś konsekwencje w następnych odcinkach?Mi się wydaje ,że akurat tą drogę obierze Octavia :P

I generalnie to Clarke nie chciała aby Madi została komandorem z powodu tego ,że była z Lexą,tak? Bo jeśli to był powód to szkoda że tak słabo rozwinęli tą
Co myślicie o scenie w której Clarke wyrzuca robaki na pustynię? Będzie miała jakieś konsekwencje w następnych odcinkach?Mi się wydaje ,że akurat tą drogę obierze Octavia :P


@Kacbar: też pierwsze co mi przyszło do głowy, to to że Octavia na te robale trafi

I generalnie to Clarke nie chciała aby Madi została komandorem z powodu tego ,że była z Lexą,tak?

Mi się wydawało, że po prostu chciała ją chronić od tego
@Kacbar: nie zapominaj, ze na orbicie jest jeszcze wielki statek kosmiczny, a gdzieś tam dalej, w miejscu "z dwoma słońcami" lata kolejny (Eligius III). Bedzie sie dzialo w koncowce ;)
Ja mam teorie, ze oni beda musieli ucieka znowu w kosmos i to byc moze dalej nic niska orbita Ziemi.
@Kacbar: Tak, ten co przylecieli na Ziemię. Nazywa się Eligius IV. Niektórzy z więźniów mają nawet kurtki z tą nazwą. We wsześniejszych odcinkach było wspomniane o innych statkach z nazwą Eligius. Dane z jednego (numer III) były zaszyfrowane i (chyba) Raven nie mogła się do nich dostać.
A gdy w którymś z pierwszych odcinków więźniowie się dowiedzieli, że na ziemi są "czarnokrwiści", jeden z nich rzuca tekstem w stylu (nie pamiętam
@Avmatrac: Jeszcze te przybliżenie na robale...No w sumie mogła chcieć po prostu ją bronić.

Generalnie to następny odcinek będzie pewnie przedstawiał jak spędzili 6 lat w bunkrze ,obstawiam że doszło do kanibalizmu xDp kurrlaaa nostradamus