Wpis z mikrobloga

Czy da się wygrać w ataku operację Kowadło Diabła? Co gram to mam stado debili, którzy biorą zwiadowcę i nie ma komu przejmować punktu. Dwa razy trafiłem lepiej i miałem całkiem ogarnięty team ale z tych dwóch razy tylko raz udało nam się przejąć pierwszy sektor (już #!$%@? z tym, że było to wczoraj i padły serwery w momencie kiedy zajmowaliśmy drugi...)

#!$%@? źle zbalansowana jest ta operacja czy to kwestia tego, że jestem niobem? (40lvl here)

#bf1
  • 13
@neo_vir to ze jest zle zbalansowana to jedno ale to, ze nie brakuje debili to drugie. Wystarczy uzywac troche mozgu i probowac flankowac a nie kampic snajperem. Czesto atakujacy przegrywaja ale system zle balansuje graczy pod wzgledem skilla i mozesz przegrac najprostsza operacje
@neo_vir: @meszek223: Kowadło Diabła wymaga podstawowej wiedzy taktycznej aby dało się ją wygrać na ataku. I często mi się zdarzało zresztą.

W Verdun na drugiej linii obrony atakujący powinni właściwie kompletnie olać A i polecieć od razu do bunkrów na B, które po przejęciu są ogromnym bólem dupy do odbicia dla obrońców, zaś dla atakujących są nieco łatwiejszym celem od A. Jak zajmą B, to mają A w kleszczach z
@Khaine wszystko ładnie opisałeś ale co z tego jeśli w teamie jest połowa ameb snajperów :P to jest dowód na to jak idioci mogą psuć przyjemność z grania
ale co z tego jeśli w teamie jest połowa ameb snajperów


@neo_vir: No ja wtedy zmieniam drużynę właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam zamiaru samodzielnie przeć do celu i ginąć bohaterską śmiercią raz za razem nie osiągając żadnego rezultatu. Zmieniam drużynę, wyciągam snajperkę i bawię się w to w co chcą się bawić ¯\_(ツ)_/¯ Kilka razy skończą jako snajper z ujemnym KD, to może się potem