Wpis z mikrobloga

@Wykopus_Mirkus_Rex: No to ja chociaż wytrzymałem 4 miesiące bez cukru. No i efekt był. -20 kg w ciągu roku na wadze. Ale teraz znów stara #!$%@? pod tym względem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Na szczęście na rower to ja lubię chodzić.
ja juz 7 dzien i szczerze mowiac w ogole nie mam ochoty na slodkie i cukier, a cale zycie sobie nie wyobrazalem, ze da sie zyc bez slodyczy. Wczoraj mialem ochote na pomidora pierwszy raz w zyciu :D cos ze mna nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wykopus_Mirkus_Rex: co ty #!$%@?, dlaczego szlag trafil? Wytrzymales 3 dni tak? Dzisiaj zjadles czekolade, spoko, miales mega ochote stalo sie. No ale sam powiedz, dlatego ze ja zjadles, to od jutra #!$%@? te diete? :D Bo co? Bo 100% albo nic? :D Wez gosciu, po prostu jutro wsiadasz na rower i dalej pedalujesz, nawet jesli za 3 dni znowu sobie zjesz, to masz 6 dni #!$%@? i 2 chwile slabosci, to
@Wykopus_Mirkus_Rex:
Wszystko kwestia podejscia, ja np. pale fajki od wiosny do jesieni i tylko od poniedzialku do piatku. W weekendy nie pale oraz zimą wogole nie pale, bo zimno i mi sie nie chce wychodzic na zewnatrz.

Jak przestaję palic na zime to mnie ciągnie z jakies 2 tygodnie, potem przechodzi i czekam do wiosny, az zrobi sie cieplo.
@Wykopus_Mirkus_Rex: no okej, to nie utrzymasz w tym tygodniu, ale to nie zwalnia cie z zaprzestania trenowania, bo to nie dziala tak, ze zjadles cos nadprogramowego i #!$%@? sie na sam poczatek i znowu musisz mozolnie wspinac sie do gory. Po prostu sie potknales i tyle. Lecisz dalej.