•  

  Mirki - jeśli jesteście w miarę młodzi i nie chce Wam się siedzieć całymi dniami i nocami przy kompie, programować w pracy, a potem się jeszcze doszkalać żeby być zawsze up to date weźcie się za wykończeniówkę! Od tygodnia rozglądam się za kimś kto wykończy mi mieszkanie i za ~3 tygodnie pracy (na tyle szacują taką robotę) każdy woła 14-15k PLN. Czyli #programista15k przy takim człowieku z fachem w ręku to biedak :)

  #kariera #praca #mieszkanie

  +: GraveDigger, P..........a +8 innych
  •  

   @hamskloss tylko, że w tej cenie nie masz pewności, że wszystko będzie idealnie zrobione. Właściwie to może i kolejny powód aby wejść w wykończenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @hamskloss ale w jedną osobę? Na czarno ludziki biorą od 5 do 10tys za miesiąc za głowę. Często żeby klientów nie bolało to robią w kratkę 2 roboty na raz. Tzn tyle trzeba zapłacić, bo jeśli jest to ekipa to pracownik dostaje z połowę do 80% tego co się płaci ekipie

  •  

   @zibizz1: szpachlowanie na pewno we dwóch, a później płytki to nie wiem, pewnie samemu. No właśnie obdzwaniam pół Białegostoku i tyle wołają wszyscy :/

   +: Freakz
  •  

   @hamskloss jakbyś poczekał z rok i wziął dobrego kolesia z jakimś tępym pomagierem to da się za 10 tys znaleźć na 3 tygodnie. A jak chcesz mieć ekipę minimum 3 osobową za miesiąc to trzeba dać ponad 20tys za miesiąc, szef weźmie z 10-12 a pracownicy po 4-5

   +: Freakz
  •  

   @hamskloss: a jaki zakres prac?
   Nie dziwi mnie to. Powoli kończą się czasy, gdzie pracownicy wykwalifikowani bez studiów to tylko menele i za ochłapy zrobią wszystko.

  •  

   @szcz33pan: 45m2, szpachlowanie, malowanie, łazienka (płytki, podwieszany sufit, montaż wanny, kibelka ze stelażem), kuchnia (płytki pomiędzy meblami i na podłodze).

  •  

   za ~3 tygodnie pracy (na tyle szacują taką robotę) każdy woła 14-15k PLN

   @hamskloss: To i tak mało. Ja chciałem ostatnio kuchnie na zamówienie to jak podał koleś cene to myślałem, że marmurowy blat w cenie. Żałuje, że mam dwie lewe ręce do takiej roboty bo tacy ludzie koszą grube siano.

   W dobie hypu na mieszkania będą wyceniać się jeszcze drożej i drożej.