Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy stosował się ktoś z was do reguł zawartych w #redpill oraz #nlp? Zarówno jeżeli chodzi o #podryw jak i inne aspekty życia. Oczywiście nie mam na myśli zerojedynkowe, bezmyślne traktowanie wszystkiego na 100% serio ("AWALT" czy też robienie z siebie chłodnego manipulanta), a bardziej sugerowanie się pewnymi trafnymi ponoć spostrzeżeniami. Pamiętam że niejaki login czy jak mu tam było (twórca tagu #wyrywajzloginem; kiedyś stary prawik, teraz bożyszcze warszawskich tinderówek i mirabelek) coś wspominał o czytaniu NLP. Czy warto?
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: No ja trochę o takie klimaty zahaczyłem, ale nie wsiąkałem w to jakoś mega hardkorowo. To co uważałem za przydatne i sensowne wykorzystałem, całą resztę odrzuciłem albo jako kretynizm, albo po testach że to nie do końca działa (albo nie dla mnie przynajmniej).
Z loginem też nie raz gadałem, pomagał mi w jakiejś rozkiminie parę razy i wiem że miał podobne podejście (w sensie że można z tego wyciągnąć dużo
@Sanski: Dzielenie na normictwo, chadów, alfy, bety itd. jest ultra-#!$%@?, i to była jedna z najbardziej rakowych rzeczy z całego TRP i temu podobnych. Na szczęście ja nie siedziałem stricte w red pillu i udało mi się tego bagna uniknąć, postawiłem raczej na wartościowy rozwój samego siebie, w każdej dziedzinie po równo, z trochę naciskiem na to, czego mi brakowało najbardziej. Nie wymyślałem sobie wymówek że źle się urodziłem, że mam