Wpis z mikrobloga

Mireczki planuje ktoś wakacje w październiku do Egiptu albo ogólnie lecicie gdzieś wtedy?
Jeśli jeszcze się zastanawiacie to polecam Jungle Aqua Park Hurghada y tam lecimy po raz drugi Jeden chyba z najbardziej popularnych kurortów w Egipcie. Ceny z biur podróży 2500-3500, lastów nie ma bo tam cały rok jest masa ludzi.
#wczasy #wakacje
  • 4
Byłem obok w Alf Leila Wa Leila i 2 razy podczas pobytu, byłem w Jungle. Ludzi w cholerę, w aquaparku czekać trzeba za matami a później w koleice. Do morza daleko, rafy biedne. Ja bym nie polecał Hurgady. Byłem ostatnio w Marsa Alam i przynajmniej rafa zajebista, wszystkie hotele przy plaży i nie ma rusków.

@IceShandy:
@dlu: Zależy kiedy latasz.My jak myślimy o Egipcie to tylko wiosna/Jesien. Wtedy nie ma tyle ludzi, a i przede wszystkim rozwydrzonych dzieci.Można w spokoju odpocząć a i na plus jest dużo niemcow/anglikow. Fakt faktem w sezonie wakacyjnym nie polecałbym do tego hotelu 45stopni + dzieci...
Dodam jeszcze, że kurort ma 7 czy 8 restauracji wszystko w cenie all.
@JakTamCoTam: byłem trzy razy w Egipcie i za każdym razem jesienia, temperatura 30-35 stopni, nocami do 25 więc obyło się bez filtra 80.Z europejskich krajów Hiszpania/Portugalia/Malta. W Grecji jest bardzo drogo, a i standard nie jest adekwatny co do cen wczasów.