Wpis z mikrobloga

@austra: Weź nawet tu nie przyjeżdżaj pracować w IT, tutaj jest tyle studentów że ciężko o dobrą kasę. Może są tu 3 fajne firmy it, lepiej wybrać katowice
@bi-tek: No ja właśnie startuję z pozycji świeżaka... :( Wiele firm ma ogromne wymagania na start, a w przypadku Gliwic widzę, że jest tu trochę bardziej liberalnie - są staże, nie wymagają miliona lat doświadczenia itp.
@austra: najpierw dostań tę pracę. Raz zostałem poinformowany, że mimo, ze wypadłem lepiej, to przyjmą studenta czy tam absolwenta informatyki. I pocaluj nas pan w dupę. Konkurencja jest ogromna, szczególnie dla juniorów, wiec to jakie mają wymagania to już drugorzędne.

A Gliwice? Ładne, spokojne, knajpki są, a do klubów można do Kato jechać. Tania siłownia 24h, to jest mega plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@austra: Samo miasto ogólnie spoko, nie za duże nie za małe. Koszty życia dość przystępne, knajp na piwo jest dużo, do zjedzenie już trochę mniej (dobrych niestety jak na lekarstwo). Jeśli chodzisz na koncerty i inne wydarzenia kulturalne to się zawiedziesz, dużo lepszym wyborem będą Katowice. W centrum brakuje jakiejś strefy czy deptaka wyłączonego z ruchu ulicznego, co jest IMO dość słabe jak na miasto z prawie 200 tysiącami mieszkańców. Z
@chwed: no to według średniej, to w województwie śląskim najlepiej mieszkać w Jastrzębiu-Zdroj. Średnia w tym mieście wynosi 6130zl.
Lepiej od Gliwic z miast Gopu wypada Jaworzno z średnia 5314zl i podobna średnia z Gliwicami ma Dąbrowa Górnicza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@austra: żyje od urodzenia nigdy nie miałem problemu z niczym w tym mieście :p

Nie wiem czy jest na co narzekać, czasami ciepło albo #!$%@? żulem w autobusie xD

Podobno coś tam się dzieje ale człowiek żyje swoim życiem i jakoś nie interesuje mnie to co się dzieje w Gliwicach ale coś tam się dzieje.

Za to polecam dni Pyskowic, nieźle zespoły i dużą impreza jak na taką wieś xD
@chwed: A co Ty dupisz z tymi koncertami, teraz na Arenie Gliwice dużo się dzieje i każdy znajdzie coś dla siebie. @austra: Ogolnie bardzo zadbane miasto, dzieciaki, studenciaki i rodziny z dziećmi znajdą tutaj wszystko co potrzebują. Miasto jest zadbane, chyba najbardziej z wszystkich Śląskich miast, do wszystkiego blisko, nawet pracując w Katowicach moim zdaniem lepiej zamieszkać w Gliwicach, bo komunikacyjnie to moment i jesteś w Kato. Knajpy, zależy co