Wpis z mikrobloga

W nienawiści do grup Aliexpressowych na FB - tak zostałem wychowany!
O co chodzi? Na jednej z grup dodałem recenzję gamepada iPega 9077, który oceniłem na 6/10 (w przeciwieństwie do większości tamtejszych recenzji, gdzie są same 10/10).

Jaki efekt? Post nie został zaakceptowany, a ja wyłapałem soczystego banika. Pewnie narażałem "interesy" administratorów.
Jeśli jesteście tutaj admini tej grupy, to zapchajcie się tymi szeklami, które dostajecie za prowizje.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/AliPL , którą zamierzam teraz szkalować, gdzie tylko się da.

Załączam screenshot z recenzją.

#aliexpress #zalesie #chinskiecuda w sumie #itemyzchin, bo w załączniku rzetelna recenzja.
marjanoos - W nienawiści do grup Aliexpressowych na FB - tak zostałem wychowany!
O c...

źródło: comment_21r3vjfQGQG0YYsIjIcy0wnWa6BR7alO.jpg

Pobierz
  • 31
@marjanoos: to jest największy rak spośród grup tego typu, widać że szekle wchodzą mocno i robią co mogą żeby było ich jeszcze więcej. Ciekawe czy odprowadzają podatek...
@mati75: no przecież naruszyłeś ich święty regulamin ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to nie jest grupa od doradzania lepszego wyboru. To jest grupa od wciskania chińskiego shitu.

W sumie administracja to jeden rak. Drugim rakiem są ludzie, którzy szukają rzeczy, które w tej samej cenie i jakości można dostać w Polsce, ale nie - lepiej czekać miesiąc na paczkę z Aliexpress.
@marjanoos oo dokładnie ten xD. Pamiętam jak #!$%@? założył na jakimś serwisie typu żebraczek.pl cel na 20k PLN na kosiarkę dla swojego kota Jarka xD. Nie korzystam z fejsa już ponad dwóch lat, grupa Beka z AliExpress jeszcze istnieje?
Beka z AliExpress


@mayder: widzę, że jest :)

Z tego Ali muszą mieć niezły hajs, że mają czas na wrzucanie tych ofert. A ta ich moderacja/administracja dorównuje poziomem moderacji wykopu :D
@marjanoos byłem swego czasu w grupie Beka z AliExpress I w połowie była bekaz z samego Ali a drugiej połowie beka z tej największej grupy o Ali. Tam już od początku moderatorzy wrzucali recenzje z własnymi reflinkami a jak ktoś chciał dodać to zaraz było kasowane, no i to było ponad 2 lata temu więc nie chce wiedzieć co tam jest teraz. A no i bym zapomniał że jak się było w