Wpis z mikrobloga

Zaczynamy drugi sezon wykopowych seriali

Witam ponownie, ostatnio ocenialiśmy "Grę o tron" (2011-2019). 11,62% przepytanych mirków widziało choć jeden odcinek, 77,89% przepytanych mirków widziało cały serial, 10,47% przepytanych mirków nie widziało go. Średnia ocena z ankiety wynosi 8,25. To mniej niż na filmwebie (8,9) i niż na IMDB (9,5).

Dzisiaj będziemy oceniać serial "Latający cyrk Monty Pythona" (1969-1974). Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W następnym głosowaniu zajmiemy się serialem "Rodzina Soprano" (1999-2007).

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale
AurenaZPolski - Zaczynamy drugi sezon wykopowych seriali

Witam ponownie, ostatnio ...

źródło: comment_sz72750v0OPAMwgEFrky1CDkE9PUbIgS.jpg

Pobierz

na ile oceniasz?

  • 1 9.7% (114)
  • 2 1.9% (22)
  • 3 1.0% (12)
  • 4 1.0% (12)
  • 5 1.7% (20)
  • 6 1.7% (20)
  • 7 4.7% (55)
  • 8 6.7% (79)
  • 9 12.7% (150)
  • 10 59.0% (697)

Oddanych głosów: 1181

  • 59
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (656)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @HalBregg @Samowski @Zdzichu_alkoholik @Lucy01 @vatorek @Legendarny @strielali @bartton @Gandezz @defaulttt @imradke @niepokonany_baklazan @Maszekk @Blaskun @Pieron @joolekk @LichoToWie @Sawo @Flourosiarczek @Grzegorz-m