Wpis z mikrobloga

Co za różnica? XMR istnieje już 4 lata i jeśli sugerujesz, że twórcy mają pierdyliard monet to już by dawno na górce wyprzedali sie.


@WrzodJestPrawdziwymWybranym: jesteś fanatykiem w takim razie, wierzysz w coś czego nie możesz sprawdzić. Brawo. Kwitnesencja alciarza to raz a dwa to wróć do szkoły albo poczytaj o inflacji w internecie.
#kryptowaluty #bitcoin #btc #xmr #monero #shitcoin

Zadałem mu normalne pytanie i mnie zablokował. Uważajcie na naganiaczy.
  • 27
Można. Nie kłam. Już raz Ci to tłumaczyłem.


@BishKopt: sam kłamiesz w nosie mam twoje wytłumaczenie. Nie różni się ono od tłumaczenia banksterów. Jesteś fanatykiem dla mnie i tyle. Nie okłamiesz mnie. Najlepsi fachowcy w kryptografii nie ufają tym protokołom a ty chcesz mi wcisnąć ciemnotę. Skińcz gadać głupoty. Nie przekonasz mnie. Nie mogę sprawdzić i nigdy w to nie uwierzę. Jesteś wyznawcą i tyle.
@BishKopt: Ciekawi mnie to, bo znam jednego deva Monero i zapytam. Zastanawiam się czy wiadomo, bo protokół czy liczona jest ilość bloków * ilość generowanych tokenów na blok i wychodzi.
Ech, a pan się znowu obraża, unosi i kłamie. Zieeew.

Zero dowodów, zero wiedzy, tylko ślepa wiara innym.


@BishKopt: nie obrażam się, tylko zarzucasz mi kłamstwo a nic nie udowodniłeś. Nie odkręcaj kota ogonem. Jesteś ślepym wyznawcą inaczej musiałbyś być kryptografem a jesteś zwykłym januszem z wykopu. O tym, że tym protokołom nie można ufać wypowiadał się Belcher na ostatniej konferencji. Orasz się sam. Czy ty wiesz po co powstał blockchain?
A dokładniej: nie wiadomo ile dokładnie z jednego adresu na konkretny drugi. Sumarycznie – wiadomo. Ciekawa sprawa, polecam poczytać.


@BishKopt: Chłopie ale to nie w tym problem. Że tak działa monero to wiemy doskonale. Tu chodzi o to czy np. przez odkrycie jakiegoś buga ktoś sobie nie #!$%@? dodatkowych coinów. Tam się nie da kontrolować monet i tyle.
Ciekawi mnie to, bo znam jednego deva Monero i zapytam. Zastanawiam się czy wiadomo, bo protokół czy liczona jest ilość bloków * ilość generowanych tokenów na blok i wychodzi.


@fervi: Nieistotne. Chodzi o możliwość sprawdzenia czy nie ma jakichś dodatkowych. Pamiętasz jak na początku ktoś natrzaskał sobie miliardy btc przez buga?
Tutaj możliwości jest dużo więcej. Nikt nic tak naprawdę nie wie co się dzieje i nie kontroluje tego, tylko oblicza
@pawlo74: A to faktycznie ciekawe bo z tego co pamiętam to nie było premine ani ico... Uczciwa dystrybucja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak nic nie pobije dasha. To był perfidny i ogromny premine, niby przypadkiem ;P Mistrz. I wszystko ok, mimo że sieć miała kilka h i mogli od nowa wystartować ;)
Jeżeli biszkopty nie potrzebują blockchaina znaczy, że nie wiedzą dlaczego nieinflacyjny pieniądz jest BARDZO WAŻNY. Dewloperzy monero mogą sobie drukować pieniążki z powietrza tak jak robią to banksterzy i mówić wszystkim zaufajcie nam bo my wiemy lepiej, my się znamy a wy zwykli ludzie nie. Banksterzy obiecują trzymać inflację w ryzach a deweloperzy monero obiecują, że nie ma błędu w protokole i nikt nie drukuje, dla mnie to to samo.

Why is
Cholera, napisałem długaśnego posta, ale przez przypadek skasowałem. ()

No dobra, po kolei:

@fervi to nie do końća tak działa. jedynymi jawnymi transakcjami w bloku są transakcje przyznające nagrodę za blok.
NATOMIAST, by zapewnić z jednej strony anonimowość, ale też weryfikację podaży:
a) u nadawcy weryfikowane jest czy posiada kwotę większą niż 0 i nie mniejszą niż X (range/bullet proofs)
b) do każdej transakcji nie
– argument inwalida; to samo można powiedzieć o bitcoinie.


@BishKopt: sam jesteś inwalidą bo nie znasz nawet podstawow działania blockchaina. Nie wydał byś takich monet bo każdy satoshi jest sprawdzany skąd pochodzi aż do wykopania gdzie jest on potwierdzony. W monero nie jest możliwa taka weryfikacja!!!

Skocz udawać że wiesz o czym mówisz bo na starcie takie babole strzelasz.

A z resztą mam #!$%@? na was. Idź kłuć się z Maciejem
każdy satoshi jest sprawdzany skąd pochodzi aż do wykopania gdzie jest on potwierdzony. W monero nie jest możliwa taka weryfikacja!!!


@cyberpunkbtc: od paru postów próbuje wam wytłumaczyć, że JEST MOŻLIWA TAKA WERYFIKACJA (czytaj wyżej), i tłumaczę w jaki sposób, ale jakoś to do was nie dociera. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czego tu konkretnie nie rozumiesz? Dlaczego wg Ciebie nie jest możliwa taka weryfikacja? I po co obrażasz?