Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć co się właściwie tam odwala? Czemu to jest podzielone na dwie odrębne sieci?
To już wygląda jakby zostało w standardzie. Dlaczego nie mogą się połączyć ze sobą?
No i czy mogę wysłać dwa razy funds? Jakim cudem nie można kontrolować tak scentralizowanego projektu?
Dlaczego z tego nie uciekacie widząc coś takiego? Co to za twór w ogóle jest? Wierzycie że to kiedyś będzie działać?
Wierzycie w to SI? Naprawdę??? Kiedy stwierdzicie że "eksperyment " się nie udał? Macie partnerstwo z ZUS?
Nie daje wam nic do myślenia że to zostało naznaczone przez amelcia? ( _)

#kryptowaluty #iota
cyberpunkbtc - Może mi ktoś wytłumaczyć co się właściwie tam odwala? Czemu to jest po...

źródło: comment_jWWWtYq57uMCLBZh7Cse1C95QfEj2c8C.jpg

Pobierz
  • 20
@cyberpunkbtc widzę że ta iota Ci nigdy chyba nie da spokoju, cisza na tagu, nikt nie pisze tutaj poza Tobą ( ͡~ ͜ʖ ͡°) co do odpowiedzi na twoje pytanie to jest to prawdopodobnie parasite chain i jest on opisany w whitepaperze. Powiem Ci że bardzo interesujesz się projektem który nie ma żadnych szans powodzenia ))¯_(ツ)_/¯
widzę że ta iota Ci nigdy chyba nie da spokoju, cisza na tagu, nikt nie pisze tutaj poza Tobą ( ͡~ ͜ʖ ͡°) co do odpowiedzi na twoje pytanie to jest to prawdopodobnie parasite chain i jest on opisany w whitepaperze. Powiem Ci że bardzo interesujesz się projektem który nie ma żadnych szans powodzenia ))¯(ツ)


@mastal88: Interesuje mnie to bo jest kompletnie #!$%@?. Nie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyberpunkbtc: To tylko Reddit jest źródłem informacji? Każdy subreddit ma swoich fanatyków, r/bitcoin, r/lisk, r/iota itd. Niczym prócz nazw się nie różnią, bo są moderowane, a negatywne treści usuwane.
@HaSSaN: No i tam robiłem sam screena. Musiał być standardowy snapshot i sieć wystartowała od nowa z samymi saldami. Zrobią kolejny spam i znów będzie drugi łańcuch. Ty sam nie wiesz jak ta iota działa