Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Jestem na zakręcie życiowym. Mam 29lat. I od 8 lat pracuję w gownorobocie na tasmie za najniższą krajowa i mieszkam z rodzicami. Wszystkie moje kontkaty z różowymi się kończą jak sprawdzają czym się zajmuję i że klepie biedę. Seksy były więc #przegryw az taki nie jestem. Kupiłem samochód niestety wtopilem sie bo trup i muszę go zezlomowac i pozyczam od brata. Uzbieralem kasy okolo 10tys zl. Na kurs cnc. Trzymajcie mirki kciuki żebym wyrwał sie z tej biedy i znalazł różowego co mnie nie oleje ze względu na stan materialny ale wątpię że takie sa( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: człowieku, jak jesteś zdrowy i coś robisz - a wynika, że robisz - to wcale nie żaden zakręt życiowy - na zakręcie życiowym to są ludzie, którzy nadają się na terapię detoxu lub od uzależnienia alkoholowego. Ty sobie radzisz a że powolutku, cóż w tym złego. Nie znalazłeś jeszcze kobiety, dla której będziesz tym jedynym, całym światem - którą zauroczysz. Jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@snwptest: xDDDDD "MASZ JESZCZE CZAS, PRZECIEŻ MASZ DOPIERO 30 LAT, GLOWA DO GORY JAKOS TO BĘDZIE XD

Po kursie CNC bedzisz pracownikiem fizycznym za 2500 netto jako operator więc prawie najniższa krajowa. Ty już lepiej idź na kurs programowania loki jest deficyt programistów i łatwo się dostać. Pół roku nauki i dostajesz pracę za 2-4 k niesiecznie a w 3 lata spokojnie do 10k miesięcznie byś dobił jeśli byś chciał.

Dla
@kabdul iksde to chwilowa moda i nic nie wnosi . Nie sama kasa jest istotna, te kobiety które się #!$%@?ą w pieniądzach zostawia faceta jak się pieniądze skończą lub pieniądze na zachcianki.