Wpis z mikrobloga

#chipsy #chrupki #lays #cheetos #konkurs #gimbynieznajo #pokemon #dragonball

Pamięta ktoś coś takiego jak Super Chruper? Czy ktoś posiada coś podobnego?

P.S. Ogólnie szukam skanów różności związanych z Pokemonami i Dragon Ball w Polsce... Jakieś plany lekcji, ulotki, plakaty itd. możemy się powymieniać. Dodam w komentarzach resztę z Super Chruper, kilka rzeczy z DB i PKMN.
krykoz - #chipsy #chrupki #lays #cheetos #konkurs #gimbynieznajo #pokemon #dragonball...

źródło: comment_mgrdeAKlaTu4NhuUmnt6Zigo6SDXr7tH.jpg

Pobierz
  • 12
@UjekF: Ja nawet te chipsy/chrupki jadłem i wziąłem udział w ich promocji, choć nie pamiętam o co tam chodziło, bo miałem mniej niż 10 lat ;) pamiętam jak w 1997 roku zbierałem puste paczki po chipsach Lays/Cheetos i w szkolnym sklepiku wymieniałem ileś na jeden plan lekcji :D
@UjekF: Tak było, w (chyba) Cheetos, zamiast Pokemon Tazo miałem 10 zł złożone w kwadracik w folii zapakowany.

Kiedyś było tak:
-kasa w chipsach
-kupon na następną paczkę

To się chodziło, macało chipsy, brało te co mają coś w środku...

A jak ta promocja była kilka lat temu to były też puste kupony (coś w stylu "Szukaj dalej") i było po ptokach :P
@krykoz: Mam gdzieś te szachy xD tj. pudełko, planszę i chyba ze 3 albo 4 figurki :D dodatkowo karty DB z Chio, wydanie Kawaii 100% DB i coś tam jeszcze miałem ale nie pamiętam :)
@gendzer: Karty Chio też mam, pierwsze trzy serie kompletne, czwarta (walki) niestety nie, te pierwsze trzy serię było łatwiej skompletować, bo w sklepach sprzedawali takie zestawy w foliach 3 dużych paczek Chio + 10 kart osobno, można było wybrać sobie zestaw taki, by mieć karty których się nie ma jeszcze, mniejsze sklepy te zestawy otwierali i chipsy sprzedawali osobno a karty dawali jako gratis do kupionych paczek chipsów :D