Wpis z mikrobloga

To ostatni raz, podsumowanie: PLUSUJCIE BY DANIEL MAGICAL PRZECZYTAL O SOBIE PARE SLOW PRAWDY

1- Baobab chce być swego rodzaju gentlemanem, rozmawia z dziewczyną (o której zapomniał, że również jest z rynsztoka), i broni ją przed jej koleżanką (która rozsiewa choroby weneryczne po Toruniu i okolicach).
2- Atakuje go zarażona kiłą wsiowa szmula, dołącza do niej jej koleżanka (którą Baobab bronił). Jak widać szmule są jak Zombie - kiedy zaatakujesz jednego, horda porzuca dotychczasowe zajęcia i rzuca się na ciebie.
3- Baobab dalej dzielnie się broni, AŻ TU NAGLE....
4- Wyskakuje opętany wizją kopulacji "przyjaciel", w swym szale gotowy skręcić mu kark za to, że ten psuje mu nagrane ruch.....nie. Stulejarz jest mało inteligentny, bo nie ogarnia, że cały proces bajerki mógł obejść za pomocą TYCH SAMYCH 10 złotych, które wcześniej zwędził z trawnika. Za te 10 zł mógłby mieć obie szmule, a może i jakąś ich koleżankę.
5- Baobab dostaje typowego dla siebie ataku " JESTEM NAJGORSZY ZABIJĘ SIĘ"
6- Daniel wchodzi na chat / Wypok i ogarnia, że nikt nie popiera jego obrzydliwego zachowania.
7 - wraca się wybielić, ale jego stulejarstwo nie pozwala mu przeprosić, jak zwykle lawiruje bo ma 0 odwagi i przyzwoitości. po cichu nawet chełpi się, że "jak chwyciłem baobaba, to nie miał szans, jestem dumny".
8- Daniel idzie i łasi się do szmuli, że może jednak cos porobią, jednak tej przeszła ochota na amory w tym gronie.
9- szmaty opuszczają lokal, prawdopodobnio wylądują na melinie dając dziurska za fajki czy piwo.

Jaki morał z tego wieczoru? Dzieci, nie dotykajcie szm...t i starannie dobierajcie przyjaciół, żeby nie bili was aby zaimponować szma...om

#danielmagical #patostreamy #rafonix #mahonek #przyjaciele
  • 3