Wpis z mikrobloga

dlaczego kobiety wykonują lżejsza pracę i otrzymują te same wynagrodzenie co ja? dlaczego czarne kobiety w mojej pracy nie robią praktycznie nic, a białe polki #!$%@? i słyszą tylko, że jak się nie podoba to nikt siła nie trzyma. ja, jako biały zdrowy mężczyzna czuję się zwyczajnie gorszy xD
przecież to jest dyskryminacja
istnieje jakieś rozwiązanie poza "pogadaj z kierownikiem" "zwolnij się"?
#anglia #uk
  • 10
dlaczego kobiety wykonują lżejsza pracę i otrzymują te same wynagrodzenie co ja?


@torpedowiec: jakby kobiety miały tyle siły co faceci, to wykonywałyby taką samą robotę. Co dla Ciebie jest lekkie, dla kobiety już niekoniecznie musi być.


A co do opieralaczy w pracy, którzy nic nie robią, to zwalniałbym jak leci ( ͠° °)
@torpedowiec: W takiej sytuacji jedynym wyjście jest zbiorowe, zsynchronizowane i systematyczne obniżenie standardu pracy :)
Z własnego doświadczenia nie polecam rozmów na ten temat z przełożonym. Raz, że drugiej stronie nic nie zrobią bo obawiają się przyklejenia łatki rasisty i kariera #!$%@?... Dwa... jak powiedział mój shiftee(szara eminencja w firmie) - "wy Polacy ustanowiliście wyższy standard pracy niż inni, dlatego wymagam od was więcej". Gdy powiedziałem, że to jest dyskryminacja(ale o
"wy Polacy ustanowiliście wyższy standard pracy niż inni, dlatego wymagam od was więcej".


@Jofiel: @torpedowiec: @Wujek_Fester: Krótko i na temat, wspaniały szef z wspaniałym typowym pragmatycznym Angielskim podejściem do rzeczywistości i biznesu, a mianowicie jeżeli ktoś (Polacy) sam wykracza poza ustalone normy i szereg podwyższając własną wydajność i produktywność nie otrzymując w zamian nawet 1p podwyżki więcej, to należy mu to umożliwić do tego etapu włącznie aż