Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co mi dzisiaj kolega napisał to rozbudziło mnie bardziej niż niejeden budzik XD

Poznał dziewczynę na discordzie, z którą się świetnie dogadywał. Tak świetnie, że aż po dwóch dniach przeszli na kamerki i zaczęła mu pokazywać różne rzeczy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby potem dodając go na fejsie nie zapomniała o tym, że na profilu ma jedną, chyba całkiem istotną informację (XD)
    "zaręczona z (imię gościa)"

A jemu pisała mu o tym, że była wcześniej zaręczona, ale już nie są i są tylko przyjaciółmi XD

Laska o winę zaczęła oskarżać innych dookoła, a nie siebie XD
    Koledze po tym się zrobiło gościa żal, więc do niego napisał i podesłał screeny rozmów oraz jej głosówki, które mu nagrała jak pojękuję XDDD
    I tak skończyło się narzeczeństwo panny dla gościa z internetów, którego znała parę dni.

Screeny we wpisie i w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PODSUMOWUJĄC:
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

#zwiazki (。◕‿‿◕。) takie coś znalazłem w torbie na laptopa po nocy u niej. A jak tam u was?

odpowiedzi (44)

#dziendobry w poniedziałek! (。◕‿‿◕。)

Kolejny dzień świętowania urodzin, kolejny kodzik 88 PLN do wygrania! Co trzeba zrobić by wygrać?
    1. zaplusować ten wpis
    2. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie: Jakie dodatki byłyby na pizzy idealnej dla ludzi z wykopu i dlaczego?

Na zgłoszenia czekamy klasycznie do końca dnia (22.10.2018, 23:59) a wyniki ogłosimy jutro. Zielonki dzisiaj biorą udział. Powodzenia!

#pizzaportal #konkurs #jedzzwykopem #kodyrabatowe #glupiewykopowezabawy #urodziny #rabat i trochę też #rozdajo.

A skoro jesteśmy przy wynikach, to weekendowe wyniki:

Sobotni konkurs pt. "komu z wykopu zamówiłbyś pizzę i dlaczego?" wygrywa @Oskins - kodzik leci do Ciebie, natomiast sugerujemy go wykorzystać dopiero po skończonej jelitówce ;)

Niedzielny konkurs na historię o jedzeniu wygrywa @Carcus, bo mamy słabość do historii z cheat day'ami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (206)