Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Z racji tego, że na pewno macie już dość wszystkich wpisów o wykop party robię #rozdajo - jeden z breloków ze zdjęcia do wylosowania dzisiaj do 18 - wysyłka na mnie, tylko patosteamy nie biorą udziału - kij wam (celowo z małej litery #pdk) w oko dzbany.

  Ogarnąłem już miejsce do spania w Poznaniu, w tym tygodniu czeka mnie jeszcze dokończenie ok 200 breloków, gotowy na #wy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały czas jestem ciekawy jak wielką improwizacją będzie moje stanowisko :>

  Kto jedzie na wykop party? A może jakieś mirki z #wroclaw się pojawią? Bardzo możliwe, że będę mieć 2-3 miejsca w aucie, chociaż dopiero w czwartek będę wiedzieć czy jadą ze mną znajomi czy nie. Jeśli nie pojadą, chętnie kogoś podrzucę z Wrocławia - całe zawodowe życie jeździłem sam, ileż można.

  PS: tak, kiedyś rozwoziłem Wam bułki wędliny itd. xD

  #rozkminkrzaka #dziendobry #rozdajo #tworczoscwlasna #handmade
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Jedyny prawilny trener ktory potrafil wycisnac to co najlepsze z przecietniakow ale nie pasowal do betonu.
  Szanujesz - plusujesz!
  #pilkanozna #mecz #reprezentacja

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Kilka dni temu pod tagiem #perfumy pojawił się opis Yves Saint Laurent Kouros. Autor napisał o nich "Dla jednych wstrętne dla innych wspaniałe". Cały opis zachęcił mnie na tyle, że postanowiłem kupić sobie próbkę na Allegro.

  No cóż, należę do pierwszej grupy - nie jestem w stanie znieść tego zapachu. Kojarzy mi się ze starym kredensem mojej babci, w którym znaleźć można było praktycznie wszystko... Być może kwestia tego, że przysłali mi jakieś tanie podróbki - nie wiem.

  Tak czy siak robię #rozdajo. Próbka Yves Saint Laurent Kouros 10 ml z Allegro. Stan taki, jak dostałem (lekkie zabrudzenie na korku). Losowanie we wtorek (16.10) o 20:00. Zielonki nie biorą udziału. Wysyłka do paczkomatu na mój koszt.

  Warunek: zwycięzca opisze na mirko swoje wrażenia zapachowe :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)