Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, bo już mnie to męczy. Ma ktoś może neta z #upc i doświadcza takich dziwnych mikrolagów? W #rocketleague przejawia się to tym, że nie da się dwa razy wcisnąć skoku (skacze tylko raz, drugie nie wchodzi) albo przy kontakcie z piłką jest takie jej lekkie przesunięcie i ciężko celnie strzelić. Pingi mam na poziomie 50, czasami pojawia mi się ikonka latency variation, ale pingi cały czas są spoko. Nie dzieje się tak zawsze, ale nie widzę zależności.

Myślałem, że to wina serwerów rocket league, ale ostatnio zauważyłem, że #companyofheroes2 też działa z opóźnieniem w trybie multiplayer. Klikam, żeby przesunąć jednostkę, a ona rusza po sekundzie.

Pingowałem różne strony, ale nigdy nie wykazało gubienia pakietów. Polecicie jakieś bardziej zaawansowane narzędzia do analizy ruchu sieciowego o które mógłbym oprzeć ewentualną reklamację u operatora?

#steam #siecikomputerowe
  • 3
Dzwoń do nich i truj dupę. Całe mistrzostwa mi net ciął i #!$%@? nie potrafiły naprawić, ale w końcu albo znaleźli problem, albo samo się naprawiło. I to po kablu takie problemy.