Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #tinder #pytaniezdupy

Nie tak dawno temu byłem we Wrocławiu i sobie w wolnych chwilach maczowałem panie z ciekawości. I tutaj dziwna rzecz się zdarzyła, bo dostawałem po 15-20 maczy dziennie przez trzy dni które byłem w tym mieście, z czego dużo takich "bardzo dobrej jakości", gdzie normalnie u siebie (stolyca) dostaję tak z 1-2 dziennie, raz na ruski rok się zdarzy więcej jednego dnia (słajpuję wszystko w prawo). Sporo też do mnie zaczęło wypisywać, u siebie mi się zdarza z raz na 1-2 tygodnie, że ktoś napisze pierwszy. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

Nawet nie chodzi mi konkretnie o Wrocław, tylko o zmianę lokalizacji i taką kolosalną różnicę w maczach. Pannom we stolycy się dupach poprzewracało czy jak? xD
  • 5
@doomky: Tak myślałem też, i może to miało wpływ, ale ja w wawie nigdy nie miałem tylu maczy. Pamiętam na początku jak założyłem konto i siedziałem w wawie, to miałem rzeczywiście więcej maczy niż teraz. Chyba nawet jakieś darmowe boosty się dostaje, bo kojarzę, że używałem, ale w życiu to się nie zbliżyło do 15 dziennie maczy, bardziej z 5 w porywach.

@MaddoxX1911: Nie wydaje mi się, nie kojarzę ani