Wpis z mikrobloga

Zacinające się odtwarzanie projektów w DAW, wskaźnik CPU na 100% - chyba większość producentów zna ten ból, gdy wstawi za dużo ścieżek do projektu :P
Przetestowałem 6 popularnych syntezatorów VSTi: Sylenth1, Avenger, Serum, Spire, Massive i Omnisphere pod kątem zużycia procesora. Który jest najbardziej, a który najmniej przyjazny naszym komputerom? Przekonajmy się!

Link do całego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=LHa_YaEBO1g

#tworzeniemuzyki #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #flstudio #dj #ableton #muzyka
Pobierz Piobuko7 - Zacinające się odtwarzanie projektów w DAW, wskaźnik CPU na 100% - chyba w...
źródło: comment_TXZ9LO7973rD8MrbhaiYh7PiNcZD388W.jpg
  • 7
dlatego bo często zmieniam kompozycyjne rzeczy na zaawansowanym etapie produkcji, co wymaga oczywiście edycji treści klocków MIDI


@Piobuko7: Mam to samo, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło skończyć projekt nie zmieniając kompozycji pod sam koniec ;C Nie wiem czemu tak mam, ale dopiero na końcu kompozycja przestaje mi się podobać. Może po prostu mi się nudzą po odsłuchaniu milion razy czy coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co
@Akos: To jest ten sam mechanizm, jak np. piosenka którą usłyszysz i ci się niesamowicie spodoba, tak że ją katujesz kilkanaście razy dziennie, aż po jakimś czasie masz jej totalnie dosyć. To samo jest z naszymi pomysłami - najpierw jesteśmy nimi bardzo podekscytowani, a potem już tracimy ten efekt świeżości. Aby temu zaradzić, musimy jak najmniej odtwarzać nasz utwór w DAWie dla samego odtwarzania, a także trzeba pracować jak najszybciej, aby