Wpis z mikrobloga

Tak siedzę sobie w mojej piwnicy olany przez kumpli :/ Nie mam z kim pogadać. Co raz bardziej czuję przygnębienie i żal, a jedyne miejsce gdzie mogę o tym komuś powiedzieć to jest wykop i ludzie z pod tagu #przegryw

Wszyscy znajomi mają mnie za dziwaka bo zamiast iść do klubu na imprezę wolę zostać w domu, że zamiast wypadu na miasto wolę wskoczyć na rower i pojechać do lasu, że gdy nie mam nic ciekawego do powiedzenia po prostu milcze.

Niedobrze mi się już robi od tego tindera, badoo i innego syfu gdzie różowe szukają tylko bolca albo sponsora. Level 20 a jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny (tak na poważnie bo trafiło się kilka krótkich zauroczeń).

Czy jest jeszcze dla mnie szansa? Czy raz stając się przegrywem zostaje się nim na zawsze?
(,)
#gownowpis #przegryw #smutnazaba
  • 17
@SandalzJezusa: 2 lvle więcej i ta sama sytuacja. Miałem jakieś randki z Tindera przez ten rok, ale nieśmiałość i #!$%@? są jak kotwica przyczepiona do pleców, która ciągnie w dół każdą moją znajomość z kobietą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SandalzJezusa: nie jesteś spierdoxem, a po prostu normalnym mirkiem ze swoim stylem życia. Żyj tak jak lubisz i miej w dupie co inni o tym sądzą, wbrew pozorom jest wiele osób, które podzielają twoje podejście.

Co do miłości to tutaj nic nie doradzę, sam jej szukam (jestem parę leveli starszy) i nie mogę/nie potrafię jej odnaleźć.
@Polnischefuhrer Nikt nigdy nie ma czasu albo ma już jakieś inne plany. Zawsze słyszę takie same tłumaczenia. Cały czas próbuje znaleźć coś czym nie znudze się po miesiącu :/

@cardem tu nie chodzi o wstyd tylko o strach, że zrobię albo powiem coś nie tak. Strach przed oceną przez innych :c
@RozmarzonyRepublikanin nie nazwał bym tego życiem tylko wegetacją, codziennie to samo wstaje biorę prysznic jem śniadanie siadam przed komputerem pracuje parę godzin jeśli nie ma rodziców w domu to wyprowadzam psa na spacer wracam do domu jakiś film lub serial i idę spać....codziennie to samo...z rodzicami też już nie rozmawiam nie mam o czym....uwielbiam ciszę i samotność (albo po prostu do tego przywykłem) ale chciałbym móc po prostu czasami z kimś pogadać
nie nazwał bym tego życiem tylko wegetacją


@SandalzJezusa: witaj w dorosłym świecie a co ty chciałeś ? życia gwiazdora ?

PS wiesz ile ludzi na świecie umiera z głodu lub nie dojada ? europejska cywilizacja dostatku ludzi rozpuściła
@SandalzJezusa: dziwnego nie, ale przejawiasz kompletnie niepraktyczne myślenie że tak to ujmę. Ja też bym chciał mieć więcej kasy itd ale takie myślenie zwłaszcza z czasem to nic dobrego dla psychiki zamiast tego wolę skupiać się na pozytywach poza tym solą życia są małe radości i to trzeba doceniać. Co masz z tych swoich lamentów jak to #!$%@? jest, nic. Sam sobie szkodzisz.