Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na Szymańskiego to od razu wiem, że to będzie gówno, a nie gwiazda. Łebek ledwo odrósł od ziemi i już jest typowym cwaniaczkiem i oczywiście już się wytatuował. Cieplarniane warunki dla tych jeszcze życiowych debili to jeden z powodów tego, że w Legii marnuje się sporo talentów.

Ogólnie ci młodzi to w większości patologia. A wybijają się wcale ci niekoniecznie najbardziej utalentowani, ale ułożeni jak chociażby Bednarek. Po drugiej stronie jest Drewniak i jego imprezki.

A to będzie postępowało, bo wszyscy napieprzamy, żeby wchodziła młodzież, żeby grali nawet na siłę. No i moim zdaniem są psuci. 99% to kompletne bezmózgi i dzieci z kontraktami jakby potrafili grać w piłkę. W szkoleniu nie chodzi tylko o to, żeby potrafili prosto kopnąć piłkę, ale też o mental, szacunek, wykształcenie i myślenie. Dlatego nie mamy od lat nikogo do środka pola, bo nie zwracamy uwagi na piłkarzy myślących. Ważne, żeby szybko biegał. #mecz #pilkanozna
  • 12
@oiio: w polskiej lidze sa slabe wzorce, albo slabi najemnicy ktorych nigdzie indziej nie chcieli, albo mentalnie uposledzone dziady jak peszko, ktorzy tylko zarazaja mlodych swoja toksycznoscia i bezmyslnoscia.
@oiio: mam mocne wrazenie, ze ci starsi wlasnie ciagna tych mlodych w dol, przyklad piszczka jak byl zamieszany w ustawianie meczy, bo jako "GOWNIARZ" nie mial nic do gadania.
Ale co do tego wszystkiego ma jego dziara


@United: Jako 17 letni bezmózgi szczypior się dziara, to znaczy, że nie jest zbyt inteligentny. Oczywiście nie jest to nic kluczowego, jednak jako skaut miałbym to na uwadze. Wskazuje to bardzo mocno na łatwość wpływu środowiska na zachowanie i zbyt wczesne skupienie się na swojej zajebistości. Wybacz, ale tatuowanie się nie będąc nawet dorosłym to nie jest zbyt przemyślane działanie i tyle. To
@oiio: A co jak właśnie przemyślał sprawę i stwierdził że "kurde chciałbym mieć tatutaż". Tatuaż to żadna czarna magia (a mam wrażenie że często w polsce tak to traktujemy) tylko zwykły obrazek na twojej skórze.