Wpis z mikrobloga

#!$%@? co sie #!$%@? to ja nawet nie. Jestem na wakacjach z rodzicami i dwiema mlodszymi siostrami. Ogolnie #przegryw bo mam 100m od jeziora i ciagle ktos #!$%@? drze, ludzie sie normalnie leją na ulicy a sąsiedzi puszczają Zenka 24h. #!$%@? mnie ciagle siedzenie na dupie, bo bym wyskoczył nad jeziorko. Szkoda #!$%@? ze mam wade -7 i gowno widze a czasem nawet i tego nie. Wyszedlbym na "miasto" wieczorową porą ale samemu boję sie ze ktos mnie zabije czy cos xD Przechodzac do sedna sprawy, przed chwila zobaczylem jak dwie dziewczyny 6/10 siedza w samochodzie (golf 3 to ważne!) a mi sie tak w #!$%@? nudziło ze przy wygladaniu przez okno zobaczylem je. Pomyslalem sobie ze i tak juz nigdy mnie tu #!$%@? nie bedzie i nie mam nic do stracenia wiec podbijam. Po intensywnych dwoch minutach myslenia nad tekstem do zagadania slysze jakis glos. Okazalo sie ze jakis sebix 0/10 ze swoja matka Grazyna podbil do tych dziewczyn i spytal co one w takim gruzie siedza a potem dodal zeby do niego wpadły, bo ma audi w ogrodku a te #!$%@? poszly z nim i nawet nic nie powiedziały xDDD #!$%@? jak żyć, swoja droga dajcie protipy co robic w takiej miejscowosci nad jeziorkiem zeby nie dostac #!$%@? od sebixow
#przegryw #jakzyc #jeziorostories
  • 16
@Dorhak #!$%@? gdzie ty jesteś? Masz taką wadę to kup soczewki weź jakieś okulary czy inna #!$%@?ą maskę i idź pływać. A sebixy to są #!$%@? mocni w gębie #!$%@? z nimi
@Student_AWAS tbh to jak to zobaczylem to sobie pomyslalem ze jutro musze zagadac, bo z mordy fatalny nie jestem lvl prawie 18 bo we wrzesniu dopiero urodziny i nie ubieram sie w worki po ziemniakach
@0macias0 najblizsze miasto to kielce i sprobuje ale to i tak nie ma znaczenia, bo dla mnie wyrwanie rozowej to priorytet a jest ciezko, bo sam tu jestem i nawet wyjscie na spacer takie bez celu wyglada #!$%@? a nie tak jak #chad bez koszulki z browarkiem i wlochami na klacie xD