•  

  Okazuje się, że jedną z największych imprez blockchainowych w Polsce w tym roku będzie zapewne SteemFests³.

  https://steemfest.com/

  Największa Steemowa impreza będzie organizowana w Krakowie w dniach 7-11 listopada.

  Poprzednie dwie edycje realizowane w Amsterdamie i Lizbonie gościły kolejno ponad 200 i 300 osób. Według mnie z powodu znacznie lepszej lokalizacji, większej społeczności i niższych kosztów... jest duża szansa, że w tym roku ta liczba wzrośnie do 500.

  Pomimo tego, że będzie to konferencja blockchainowa, to jednak powinna być ona dość lekkostrawna w formie. Steemianie to bowiem społeczność przede wszystkim blogerska. Warto też przypomnieć, że w poprzednich edycjach średnio 1/3 osób stanowiły kobiety, a poruszane na scenach i w kuluarach tematy były naprawdę bardzo różnorodne.

  Więcej info jak to wszystko może wyglądać, w moim filmiku :)

  #steemit #steem #krakow #bitcoin #blog

  źródło: youtube.com

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Thierry Henry na konferencji w Monaco po tym jak zorientował się że jego 5-minutowa odpowiedź na pytanie w języku angielskim musi zostać teraz przetłumaczona na francuski xD
   #pilkanozna #heheszki źródło

   GFY

   odpowiedzi (30)

  • avatar

   Opowiem wam sytuacje z dzisiejszego poranka. Do pracy dojezdzam codziennie 25 km, jezdze z kolega ktory tez tam pracuje i dorzuca mi sie do paliwa.

   Ostatnio zatrudnil sie nowy gosciu i sie spytal czy moze sie zabierac z nami. Nie widzialem w tym problemu, zawsze to wyjdzie mniej za paliwo. Warunek byl tylko taki zeby czekał w ustalonym miejscu na czas. I tu sie zaczely schody...

   Spoznial sie praktycznie codziennie srednio 10-15 min. Z kumplem bylismy wkurwieni bo nie po to wstajemy szybciej zeby na niego czekac. Rozumiem, raz sie moze zdarzyc ale nie codziennie. W koncu sie zdenerwowalem i mu mowie, zeby przychodzil punktualnie, on przeprosil i powiedzial ze juz wiecej sie nie spozni.

   No i następnego dnia podjezdzam w ustalone miejsce a go nie ma. Czekam 10...15 min - dzwonie a on nic. W koncu odpisuje czy nie moglbym podjechac pod jego dom bo zaspal (jego dom jest troche dalej w centrum). Wkurwilem sie niemiłosiernie, odpisalem mu ze od dzisiaj niech sobie jezdzi pociagiem, ciekawe czy tez bedzie sie tak spoznial.

   W pracy podobno obgadywal mnie i wyzywal za plecami i jeszcze chcial z powrotem czesc kasy za bilet XD A sam nie placil przez pierwszy tydzien nic bo czekal na wyplate, gdzie to wcale
   nie byla duza kwota.

   Czy naprawdę to ja jestem chamski czy on jest jakis niedojebany?

   #pracbaza #bekazpodludzi
   pokaż całość

   odpowiedzi (41)

  • avatar

   Każdy plusujacy otrzyma swój nick napisany odrecznie vol 2.

   Druga edycja mojego maziania, liczba plusów max 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   #glupiewykopowezabawy #kaligrafia #paczkarizli

   odpowiedzi (147)