Wpis z mikrobloga

Hej,
podpowie mi ktoś gdzie mogę znaleźć jakąś rozpiskę posiłków, żeby trochę o siebie zadbać i zrzucić zbędne kg. Aktualnie wzrost 197 cm waga 100 kg bebzon wy.....ł poza skale :) plus alkohol prawie codziennie i paczka fajek. Chce zacząć jeździć na rowerze plus basen (może jakaś siłownia chociaż nie lubię) oraz ograniczyć używki. Chciałbym uzupełnić to jakąś dietą gdzie będę miał rozpisane jakie posiłki mam jeść w danym dniu tygodniu miesiącu? nie wiem nie znam się na tym dlatego prośba o jakieś info.
ps: zawsze nie wierzyłem że opisując problem na mirko można się zmotywować a tu takie zaskoczenie w głowie na koniec moich wypocin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #dieta #trening #odchudzanie
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@88888888: diety Ci nie rozpisze bo się nie znam ale... Najszybciej da się zgubić biegając (ja nadal się nie mogę zmotywować bo nie lubię), poza tym niestety alkohol w odstawkę, jest mega kaloryczny, biały makaron out, potrawy mączne typu pierogi, kluski itp. out, napoje gazowane out, picie wody, z posiłkami jest taki problem że niektórym sprzyja jedzenie 3 na dzień, a niektórzy chwalą sobie jedzenie co 4h, na pewno każdy się