Wpis z mikrobloga

Wczoraj wziąłem ziomka i poszliśmy na basen. Ja chad 10/10 on zwykły chłop 6/10. Rozłożyliśmy ręczniki, rozebraliśmy się i odrazu wskoczyłem do wody. Wychodząc zauważyłem że patrzą na mnie 2 śliczne dziewczyny. Nie wiem ile miały lat może 18-19. Usiadłem na swoim kocu i nagle podeszły do nas. Przedstawiły się. Śliczna blondynka spytała mnie czy chce aby posmarowała mi plecy. W sumie czemu nie, ochrona przed szkodliwym promieniowaniem jest bardzo ważna. Potem położyła się na kocu przy mnie i zaczęła się do mnie przymilać. Jej koleżanka zajęła się moim kumplem i poszli się kąpać. Wziąłem blondynkę na ręce i wrzuciłem do wody po czym sam wskoczyłem. W wodzie ona zaczęła się do mnie dobierać i obmacywać. Po basenie zabrałem ją do domu, i była świetna. Jedna z lepszych z jakimi uprawiałem seks, mój ziomek ponoć też zaliczył, ale nie wiem ile w tym prawdy, myślę że chłop kłamie. Widzicie przegrywy, dziewczyny też chcą seksu i potrafią same zagadać do faceta.
#wygryw #truestory #seks #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 39
@Matthew9902: Czyli jak ? Bo jedyne co można wywnioskować "jestem zajebisty laski na mnie lecą". Chuia wytłumaczyłeś piszesz pierdoły z ekscytacja jakbyś Boga za nogę złapał - prawdziwa edukacja i norma jak u chada¯\_(ツ)_/¯