Gorące dyskusje ostatnie 12h

Testy na ojcostwo we Francji sa surowo wzbronione. Niesubordynowanemu mezczyznie, ktory skorzysta z tego typu testow w panstwach, w ktorych sa legalne (szwajcaria, belgia) grozi do roku wiezienia i kara w wysokosci 15k EUR. Wladze francuskie argumentuja swoje podejscie opinia psychologow, ktorzy twierdza, ze: „ojcem jest ten ktory wychowuje, a nie ten ktory splodzil”

Czujecie to kurwa? Niech mi jakas feministka powie, ze kobiety sa dyskryminowane i zyjemy w swiecie sterowanym przez bialych heteroseksulanych mezczyzn. W jakim swiecie kurwa zyjemy, ze fundamentalne prawo do powielania swoich genow jest sankcjonowane przez aparat panstwowy?
    Najbardziej bawi mnie w tym wszystkim opinia kobiet na tenat testow na ojcostwo - osoby za wolnym dostepem do testow sa wyzywane od mizoginow, incelow, szowinistow. #redpill #przegryw #rozowepaski #feminizm #lewackalogika
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

Przypomniała mi się taka (nie)śmieszna historia.
    Mój prapradziadek w czasach międzywojennych kupił w prezencie mojemu pradziadkowi zegarek. Pradziadek podarował go mojemu dziadkowi, a ten dał go mojemu ojcu.
    Ciekawi was co to za zegarek?

pokaż spoiler Mnie też, ale mój ojciec go sprzedał jak miałem kilka lat, a pieniądze przepił xD

#truestory #gorzkiezale #rodzina #przegryw #heheszki #patologia #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

Co się odjebało, to ja nie mam pojęcia. Różowa rano wyszła dziecko zaprowadzić do żłobka. Po pół godziny wraca i w domu czarno. Zlokalizowała, że pralka się pali. Warto zauważyć że pralka nie była włączona. Nie wiem co to by było jakby pracowała normalnie.. A winowajcą jest półtoraroczna pralka #samsung #wroclaw

odpowiedzi (230)