Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Testy na ojcostwo we Francji sa surowo wzbronione. Niesubordynowanemu mezczyznie, ktory skorzysta z tego typu testow w panstwach, w ktorych sa legalne (szwajcaria, belgia) grozi do roku wiezienia i kara w wysokosci 15k EUR. Wladze francuskie argumentuja swoje podejscie opinia psychologow, ktorzy twierdza, ze: „ojcem jest ten ktory wychowuje, a nie ten ktory splodzil”

  Czujecie to kurwa? Niech mi jakas feministka powie, ze kobiety sa dyskryminowane i zyjemy w swiecie sterowanym przez bialych heteroseksulanych mezczyzn. W jakim swiecie kurwa zyjemy, ze fundamentalne prawo do powielania swoich genow jest sankcjonowane przez aparat panstwowy?
  Najbardziej bawi mnie w tym wszystkim opinia kobiet na tenat testow na ojcostwo - osoby za wolnym dostepem do testow sa wyzywane od mizoginow, incelow, szowinistow. #redpill #przegryw #rozowepaski #feminizm #lewackalogika
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Przypomniała mi się taka (nie)śmieszna historia.
  Mój prapradziadek w czasach międzywojennych kupił w prezencie mojemu pradziadkowi zegarek. Pradziadek podarował go mojemu dziadkowi, a ten dał go mojemu ojcu.
  Ciekawi was co to za zegarek?

  pokaż spoiler Mnie też, ale mój ojciec go sprzedał jak miałem kilka lat, a pieniądze przepił xD


  #truestory #gorzkiezale #rodzina #przegryw #heheszki #patologia #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Co się odjebało, to ja nie mam pojęcia. Różowa rano wyszła dziecko zaprowadzić do żłobka. Po pół godziny wraca i w domu czarno. Zlokalizowała, że pralka się pali. Warto zauważyć że pralka nie była włączona. Nie wiem co to by było jakby pracowała normalnie.. A winowajcą jest półtoraroczna pralka #samsung #wroclaw

  odpowiedzi (230)