Wpis z mikrobloga

Siema ludzie. Postanowiłem ,że kupie sobie oneplusa 6 i razem z telefonem chcę kupić szkło i case. Ogarnia ktoś jak to jest z rabatami na oryginalnej stronie ? (mam zniżkę studencką i 2 kupony na 20€ aktywowane) tylko pytanie takie czy mogę zrobić to w ten sposób ,że telefon zamówię z rabatem studenckim, case osobno z kodem na 20€ i szkło osobno również z rabatem 20€ czy skubańce się zabezpieczyli na takich Januszy jak ja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jeśli da radę zrobić tak jak myślę to mam 2x większy rabat. A, że #!$%@? nie chcą wystawić FV to kombinuje jak tu najtaniej wyłapać. ¯_(ツ)_/¯ #oneplus #oneplus6
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keeway4869: szkło można na joybuy kupić za 11$ ponoć oryginalne, moje jest już w pl więc niedługo sprawdzę czy to prawda. Kuponu można użyć raz i to tylko przy zakupie telefonu. Oneplus może wystawić jakis rachunek który podobno są się zaksięgować
@gerard-kowalski: Tyle, że jak kupię na gearbeście czy innym aliexpress to gwarancję mam chińską i tylko rok ale generalnie kupno telefonu z chin jest sketchy. Kilka razy z gearbesta kupowałem ale małe kwoty a tu jednak pieniądz duży.
@Gronekmaster: ah faktycznie zapomniałem o przesyłce... A wiesz może ile im zajmuje czasu uzupełnienie magazynu przeważnie ? Bo wykupili nylon case a ja chcę go kupić a już mnie #!$%@? bierze bo od 2 tygodni nad telefonami siedzę i chce wkońcu mieć ten telefon....
@wk26t: coś tam czytałem na jakimś forum typ zrobił temat jak najtaniej kupić op6 ale tam pisał ,że żeby się na to zarejestrować to trzeba zdjęcia dowodu wysyłać czy prawojazdy itp wiec szczerze o 100 wolę nie ryzykować z danymi.
@kwiateusz: A to szkło to już zamówię z oryginalnej strony to wszystko do mnie przyjdzie razem, nakleje i spokój. Z tym rachunkiem tam czytałem i jedni pisali ,że można w koszty wrzucić drudzy ,że pit i cit można odliczyć i nie wiem do końca. Zobaczę jak przyjdzie to z księgową porozmawiam.
@Gronekmaster: eh...wygląda na to ,ze mam 2 opcje. 1 czekać na org stronie na case pewnie kolejny tydzień jak nie lepiej, 2 zamówić tel i szkło i nosić w tym co przyjdzie z tel a nylona kupić gdzieś na alledrogo albo innym olx. Na allegro jeden typ sprzedaje tylko "Sklep „goldenelectronic” jest częścią brytyjskiej firmy Logicnet oraz Goldenstone Trading Ltd w Hong Kongu"- na aliexpress też sobie mogę zamówić więc skąd