Wpis z mikrobloga

Właśnie chyba byłem pierwszy raz świadkiem #!$%@?ństwa złotówy. Nie wiem, co on chciał #!$%@?ć ze mną, ale po kolei.

Otóż tankowałem sobie furę LPG i jak to zwykle bywa na stacjach jest tylko 1 dystrybutor gazu. Paliwo wolno leci (znacznie wolniej niż benzyna), więc zanim się zatankuje do pełna trochę czasu mija i nieraz już ktoś się ustawi w kolejce. Tak też się stało. Podjechał taksiarz jakimś starym, zardzewiałym audi w kombi od lewej strony (ja tankowałem od prawej) i czeka. Jakby ktoś nie tankował nigdy gazu, to to działa tak, że się podpina węża do wlewu, idzie się do dystrybutora i trzyma przycisk na dystrybutorze. Skończyłem tankować, więc idę odpiąć węża od wlewu, chcę go włożyć w dystrybutor, a ten taksiarz normalnie doskoczył do mnie z dwoma wyciągniętymi rękami i żebym mu dał tego węża. Zobaczyłem wtedy w jego oczach taki błysk #!$%@? nie wiem jak to nazwać, jak by w kreskówce banana rzucili małpie w zoo i ona tak doskakuje bokiem i go od razu chciwie #!$%@? szybko, żeby nikt inny nie zabrał xD No więc daje mu tego węża, bo może chce sobie już wpiąć we wlew i poczekać aż zapłacę i się licznik na dystrybutorze wyzeruje, ale od razu popatrzałem też ile mam dokładnie do zapłaty przez te jego zachowanie, bo już mi coś mówiło, że coś #!$%@? xd Stwierdziłem, że sobie wolno pójdę najpierw zakręcić wlew i zamknąć klapkę, żeby zobaczyć co on robi i ewentualnie mu zwrócić uwagę. Nawet nie zdążyłem zakręcić korka i słyszę jak taki starszy Pan co nalewa paliwo za klientów krzyczy do niego, że co on robi, najpierw ja muszę zapłacić. Ja się odwracam, a ten już #!$%@? stał przy tym przycisku do tankowania xD No i ten Pan mu tłumaczy, że co on sobie myśli, że jak to działa, chyba że tankujemy na jeden rachunek, no to ja mówię, że ja płacę tylko za swoje auto. Typ się zaczął wykręcać, że on nie wiedział, że to tak działa xD

No czaicie #!$%@? co ten gość chciał #!$%@?ć? Przecież to jest niemożliwe, żeby nie wiedział jak działają dystrybutory paliwa, żeby #!$%@? pierwszy raz tankował, przecież on #!$%@? taksówką jeździ xD Każdy to wie, że trzeba iść zapłacić najpierw, nawet jak się nie ma auta. Jedyna opcja jest dla mnie taka, że chciał trochę zatankować jak ja nie będę widział, ale jeszcze nie zapłacę i się nie zorientuję, że mam tam z 20 zł więcej na rachunku. Myślę, że mało kto by się na to nabrał, a tam są i tak kamery, więc to jest naprawdę kiepski pomysł, by "ukraść" 10-20 zł. Teraz tak jeszcze myślę, że może specjalnie doskoczył do mnie żeby nie odłożył węża do dystrybutora, bo wtedy by się chyba zablokował i już by nie zatankował.

Po prostu ja #!$%@?ę ()

#coolstory #truestory #takbylo #polak #taxi
  • 8
@adibor: Dobre, jakby mnie takie coś spotkało znowu, to powiem gościowi, że tym razem on płaci, a ja następnym :D
@Migmus: Teraz to już się na coś takiego nie natnę
@Emil1803: No chodziło mi o to, że benzyna leci bardzo szybko, LPG leci znacznie wolniej, jak do pełno tankujesz to zajmuje dobre 5 razy dłużej