Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jebany wszystko zmiazdzyl, moglem mu winogrona podrzucic jak miażdżyłem na wino to by machnął z rozpędu

odpowiedzi (62)

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
    pokaż całość

odpowiedzi (351)

Miruny, potrzebuję programu na windowsa, który będzie nagrywał kamerką z laptopa w taki sposób jak wideorejestratory samochodowe, albo robil zdjęcia np co sekundę. Wystarczy, żeby nagrywał 30 min dziennie, jak wychodzę pod prysznic.
    Wiem jak to brzmi, ale współlokatorka mi wchodzi do pokoju jak jestem pod prysznicem i prawdopodobnie kradnie kasę z portfela. Chce ją przyłapać, żeby mieć twardy dowód, a lapek jest zawsze otwarty i widzi caly pokój.

Macie jakies fajne pod ręką?

#windows #programy #komputery #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (264)