•  

Dzień 19/31

Nie liczy się tu tylko sama medytacja. Próbuje także wyrobić w sobie nawyk zarówno medytacji jak i innych czynności. Mistrzowie mówią, aby nie robić z tego obowiązku, codzienna praktyka ma wynikać z naszej woli. Jak się okazało wszystko to co się u mnie dzieje jest normalne i bardzo schematyczne, dużo początkujących tak ma. Trudniej robi się kiedy na prawdę przyjemnie się ćwiczyło, potem podświadomie oczekujemy znowu tego samego, a gdy to nie następuje to kolejne próby nas zawodzą. Nie jest łatwym postępować wbrew wrodzonym instynktom człowieka, które zamiast nam pomagać to tylko niepotrzebnie szkodzą. Może kiedyś działały inaczej, lub działały w innym otaczającym nas świecie.

pokaż spoiler Tak z życia to: śmieszne jest, że brakuje mi jednocześnie cierpliwości i szybkości działania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#freakzmedytuje #freakz #30dnichallenge #30dnibezprokrastynacji #medytacja #nadtag

•  

bawisz się z mózgiem w ciuciubapkę, przez co za bardzo kombinujesz. Medytuj po to żeby medytować, nie żeby robić achievementy :)
      Mistrzem buddą nie jestem ale złapałem się na kilku rzeczach nie raz :)

+: raj

Gorące dyskusje ostatnie 12h

DZIEŃ 40/100

Jadą pociągiem w jednym przedziale Brytyjczyk, Polak, Kubańczyk i Rosjanin.
    Nagle Kubańczyk wstaje, wyciąga cygaro, odgryza końcówkę, raz się zaciąga i całe cygaro wyrzuca przez okno.
    - Co ty robisz?! To było całe cygaro! - oburza się cały przedział.
    - Spokojnie, spokojnie, mamy u siebie w kraju tyle cygar, że jedno nie robi żadnej różnicy.
    Po chwili wstaje Rosjanin i wyciąga flaszkę wódki i kieliszek.
    Nalewa sobie jeden kieliszek, wypija i wyrzuca całą butelkę przez okno.
    - Co ty wyprawiasz?! Całą flaszkę wyrzucać przez okno? Nie szkoda ci? - znowu krzyczy cały przedział.
    - Spokojnie, spokojnie. U nas w kraju jest tego tyle, że jedna mniej nie robi różnicy.

pokaż spoiler Wtedy wstał Brytyjczyk i wyrzucił Polaka.

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [przykład]

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (276)

Punching champion xddddd

pokaż spoiler living with my wife and her boyfriend

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa

odpowiedzi (42)