Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (43)

Jedzie sobie grubas tramwajem, słucha sobie muzyczki i nagle ^trach^-dowiaduje się że jego morda jest wstawiona przez jakąś tępą Karynę która go oskarża. Dlaczego pustak nie pójdzie na policję? Bo by się jej zwoje przegrzały podczas składania zeznań ( ͡° ͜ʖ ͡°) na żydbuku lepiej napisać i jeszcze te buźki uśmiechnięte na koniec XD
    #przegryw #p0lka

odpowiedzi (65)

Z okazji #steam Summer Sale mam dla Was #rozdajo #rozdajosteam dowolnej #gry do 50zł na Steamie właśnie (np. Wiedzmin 3 z dodatkami). Losuje mirkolosem jutro kolo 18 wśród plusujących. Dzisiaj bez zasad, każdy bierze udział prócz zielonek założonych po tym wpisie.

A przy okazji zapraszam do mnie na zakupy, każda gra za 85% jej Steamowej ceny (przecenione na steamie gry liczymy oczywiscie od niższej ceny, czyli gra przeceniona ze 100 na 50zł u mnie kosztuje 42,50. Wszystko legalnie, od firmy, gry przeznaczone na polski rynek, zadne vpny i inne kombinacje. Opinie o mnie pod tagiem #globalrep

A i jeszcze najważniejsze, pijcie dużo wody misie nawet klikając w komputery. Jest tak gorąco że i biegając w fifie można się odwodnić.

#globaleliteshop
    pokaż całość

odpowiedzi (32)