Wpis z mikrobloga

Ponieważ ataki na @przegryw90 pojawiały się po każdym wpisie to postanowilem napisać, bo nie rozumiem tych obraźliwych tektów do tego kolesia, który udowania prawdę, która jest znana wszystkim kumatym osobom. Tak, wygląd ma najważniejsze znaczenie. Charakter możesz mieć fajny ale podstawa to wygląd twarzy, jej symetria itp.

Tu nadal masa kucy i białorycerskich #!$%@?ńców wierzy w "bycie miłym" i że to da im dziewczyny. Ale @przegryw90 robi swoimi wpisami dobrą robotę i udowadnia prawdę. OSZUKANO WAS

Tak jak nie istnieje Św. Mikołaj, o którym gadali rodzice i który miał przynosić prezenty. Dziewczyn nie interesuje najbardziej wasze wnętrze, zainteresowania czy masa przeczytanych książek. Czas odrzucić te kłamstwa i poznać brutalną prawdę.

Od dzieciństwa karmiono Was, a także mnie serialami, kreskówkami, filmami, gdzie związek miał zapewnić szczęście, a dziewczyna wybierała tego który był: miły, szczupły, mega mądry, nieśmiały (to już w ogóle rak), sepleniący jak bardzo ją skrycie kochał i jak sie jej wstydził. Nasiąkaliście tymi kłamstwami by teraz kiedy macie powyżej 17, 18 lat obudzić się, że były to kłamstwa. Filmy - komedie romantyczne pokazywały jak nieśmiały brzydki chłopak zdobywa najpiększniejszą laske w szkole, a wysportowany przystojniak (czy Chad jak tam to brzmi w waszym slangu wykopowym) dostawał kosza. I zamiast ćwiczyć fizycznie, być pewnym siebie, walczyć o swoje i bić w mordę - staliście się cipeczkami czytającymi książki, rozwijając swoje "bogate wnętrze", które powiedzmy szczerze - #!$%@? kogo obchodzi. Rodzice, nauczyciele w młodości - robili to samo, utwierdzając takiego mireczka że liczy sie charakter, a kasa, morda, wygląd, ciuchy, perfumy, obycie społeczne - nie mają znaczenia. Dzięki Wam serdecznie bulwy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki Johnny Bravo - wysportowany koksik w bajce na swoje głupie teksty nie mógł poderwać żadnej laski. Serio? A w realnym świecie widzicie co wystarczy powiedzieć takiej dziewczynie by rozłożyła nogi. Kolejne kłamstwo w młodości, kolejna głupia bajka.

Chyba już teraz rozumiecie czemu niektórzy z tagu przegryw są tak wkurzeni na te dziewczyny. Ale w sumie powinni spuscić #!$%@? producentom filmów i bajek w Hollywood.
#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony #normictwo
Pobierz pijekubusplay - Ponieważ ataki na @przegryw90 pojawiały się po każdym wpisie to posta...
źródło: comment_g4mavduFmAuK0ZUVDmL2BOA6NznTevBU.jpg
  • 124
@pijekubusplay: Nie wiem, jakie Ty filmy i bajki oglądałeś, ja zawsze widziałem, że w bajce trzeba być pięknym księciem, a w filmach byli sami przystojniacy, zarówno ci, co wygrywali, jak i ci, którzy dostawali kosza. Przecież to oczywiste, że brzydali nie bierze się do filmu, z wyjątkiem tzw. aktorów charakterystycznych, którzy prawie zawsze grali złych, i to nie głównych antagonistów, tylko przeważnie ich siepaczy.
@pijekubusplay: Jedyne miejsce w szołbiznesie, gdzie przeciętnym chłopcom udaje się poderwać ładne dziewczyny są reklamy, zwłaszcza produktów mających na celu zwiększanie atrakcyjności, np. modnych ciuchów.