Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć cześć cześć :)

Koniec niedzieli, może i humor popsuty ale na osłodę przychodzimy z #rozdajo.
    Pod ostatnim WPISEM zrobiliście baaaaardzo dużo hałasu, za co dziękujemy <3

Za Waszą namową, poddaliśmy się weryfikacji i przy naszym profilu można znaleźć "ptaszka" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mamy dla Was, z okazji świąt kolejny zestaw prezentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy (oprócz zielonek) z plusujących weźmie udział w losowaniu zestawu (ładny kubeczek + długopis + etui + pyszny smakołyk) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że jeżeli znajdzie się tu kilka naszych fanów, dorzucimy jeszcze jeden zestaw. Plusiki zbieramy do końca poniedziałku (17.12.2018) by wtorek wysłać. Oczywiście wysyłka na nasz koszt ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Dodatkowo zapraszamy do wszystkich naszego sklepu z #modameska w #krakow przy ulicy Lwowskiej 6 oraz na naszą stronę https://meskie-spodnie.pl, gdzie aktualnie wszystkie kurtki -30%, a wybrane modele -50% taniej.

Do zobaczenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Ładne skurczesyny? XD Ojciec dokarmia ptaki w pracy i dzisiaj takie combo. :D

#ptaki #ornitologia

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (48)

Co się odjebało właśnie :D

Moja bratowa zadzwoniła do mnie, czy będę ją reprezentowała w sprawie rozwodowej z moim bratem.
    Z chaotycznej dyskusji pustaka zrozumiałam, że zamierza pozbawić męża (mojego brata) domu jaki wybudował dwa lata temu oraz majątku, a intercyza (na którą osobiście nalegałam, bo brat zaślepiony miłością) nie ma żadnego znaczenia, bo jej się NALEŻY, bo to że ona go zdradzała z klientem (jest manicurzystką) też nie ma znaczenia, bo mąż nie realizował w należyty sposób jej potrzeb finansowych i cyt. "nie dbał o nią", a ona potrzebowała "opieki i czułości", więc ona chce abym ją reprezentowała, bo "znam się na tych prawach" i mam "dojechać tego gnoja".
    #zwiazki #malzenstwo #karyna #logikarozowychpaskow #rozwod #karynix #cotusieodpierdala
    pokaż całość

odpowiedzi (126)