Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: Oglądałem to na video jak ich wypraszali. Ci wyproszeni ludzie, moim zdaniem trollowali tą demonstracje. Nie mieli dobrych intencji. To oni wygwizdali typa z Razem jak krytykował ze sceny Balcerowicza.
A co to ma do protestów w sprawie reformy sądownictwa?


@Kaczypawlak: Tam o reformie sądownictwa było może pierwsze 10 minut tej demonstracji. A potem przedstawienie ideologii i programu partii Razem. To była ich demonstracja, taki mieli program, ich prawo.
Wiem też że młodzieżówki PO i SLD lubią czasami działać pod pirackimi, fałszywymi flagami. Czy tak było tym razem, oczywiście nie wiem.
A potem przedstawienie ideologii i programu partii Razem.


@Thorkill: a więc tania promocja.

To była ich demonstracja


@Thorkill: Już własność prywatna? Jak na kołchozów coś mało lewicowe xD

taki mieli program, ich prawo.


@Thorkill: Czyli nie chodziło o zmiany w sądownictwie, a o tanią promocję.

Wiem też że młodzieżówki PO i SLD lubią czasami działać pod pirackimi, fałszywymi flagami. Czy tak było tym razem, oczywiście nie wiem.


@Thorkill:
Już własność prywatna? Jak na kołchozów coś mało lewicowe xD


@Kaczypawlak: xD Byli wpisani jako organizatorzy. Kontrolowali scenę i to komu dają głos.

A może to byli PiS-owcy?;]


W sumie tego też nie można wykluczyć. Albo kuce.
jak napisze 'o #!$%@?' to bede sie odwolywal do #!$%@? czy tak o sobie wstawie wyraz w postaci czegos w stylu przecinka? z 'boze' mam tak samo


@waldenstrom: Ja to mówię jak mój ojciec "o żesz w związek radziecki" xD Poza tym jako zielonka masz ograniczone prawa na serwisie, a z twoim zdaniem też się mało kto liczy xD
jakos mnie nie dziwi ze twoim najlepszym argumentem jest twoj kolor nicka xD


@waldenstrom: a widziałeś odznaczenia wykopowe? Ponadto przez prawie całą karierę byłem bordo, ale ostatnio się zmieniło, jak za bardzo w politykę wkroczyłem;]