Wpis z mikrobloga

@lubie_rower: bo każdy ogarnął, że te grupy to jest scam i loteria, po tych kursach co były od profesjonalnych typerów można było zrobić naprawdę fajne ROI, ale jak szło info najpierw przez 30 różnych grup, ludzie obstawiali, bukmacher się bronił obniżając kurs i tylko garstka łapała się na ten kurs co proponował typer
@lubie_rower: nie polecam. Tylko umoczysz z nimi kasę. Wiem jak one funkcjonują i to bardzo dobrze. Gowno typy z niskimi kursami na zagranicznych bukach 5 min przed meczem. Chodzi o to byś ty płacił im a nie zarobił. Niestety jeszcze nie spotkałem się się jeszcze z żadna która by dała chociaż plus.
@Stanley89 @wooojtassss zgadzam się, generalnie w wiekszosci tak to działa, ale byłem kiedyś na kanale, gdzie grało się na spadki i na prawde można było zarobić, jak się złapało okazje. Był też kiedyś czat, gdzie chłopaki mieli dojście do szatni w polskich ligach koszykówki i rzucili czasem fajne info, po których przez jakiś czas nie było 1 ligi na sts ;) miałem 1,5 roczną przerwę od obstawiania i orientuje się czy jeszcze