Wpis z mikrobloga

Zgłaszałem wielokrotnie, żeby przefiltrować bazę w poszukiwaniu transakcji, których termin rozliczenia upłynął. Niestety #planetplus postanowił olać sprawę. W mojej ocenie prosty rachunek... jak się ktoś nie upomni to po co samemu wyrywać się z rozdawaniem kasy?


Dziur jest więcej. Wiecie, ze można mieć czasem nawet ponad 100% #cashback?
Wiecie, że transakcję można mieć dodaną przez system z automatu, nie reklamować/zwracać przedmiotu a i tak zostanie odrzucona?
Wiecie, że są też inne serwisy umożliwiające częsciowy zwrot za zakupy?


Wrzutka w postaci grafiki bo wygodniej było mi ją zrobić na szybko. Otwórzcie w nowym oknie.
#januszebiznesu #allegro #aliexpress #zalando
PS: Janek... nie, nie wszystkie przypadki są z mojego konta wiec ich tam nie szukaj.
widmo82 - Zgłaszałem wielokrotnie, żeby przefiltrować bazę w poszukiwaniu transakcji,...

źródło: comment_hQILBQzrtMIJZNlwhtvzjWb8x6ualv46.jpg

Pobierz
  • 8
@widmo82: No to lecimy!
1. Nie wystarczy nie zwrócić zamówienia, żeby dostać Cashback. Użycie kuponu, kodu rabatowego lub vouchera z automatu anuluje transakcje.

2. Ta transakcja nie jest z Twojego konta, które znamy. Jeżeli założyłeś nowe i tam coś jest nie tak, to wystarczyło napisać do nas, o które konto Ci chodzi.

3. Pierwszy raz widzimy kogoś, kto narzeka, że dostał zwrot 100% wydanej kwoty. Nie chcesz od nas kasy czy
@PlanetPlus:
1. Na zalando nie było ani kuponów ani kodów rabatowych. Psss... zgaszony
2. Bla bla bla... takich przypadków jest wiele i tak jak pisalem, nie chodziło tylko o moje konto. To się zrobiło już nudne, irytujące i upokarzające ze względu na fakt częstotliwości z jaką trzeba coraz częściej prosić się o swoje.
3. Dziura to dziura, system powinien działać poprawnie a nie jednym nadpłacać by innym ...nie wypłacać
4. Jak
@widmo82: Jest dokładnie tak, jak mówisz "odrzucajo jak chco i kasę dla siebie bioro" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak niestety działa afiliacja, jeżeli my nie dostaniemy prowizji od partnera, to nie mamy z czego wypłacić Cashbacku i taka transakcja musi być odrzucona. Pliki cookies, skakanie po kartach w przeglądarce, kody, etc. są tego powodem.

Zbyt długi okres weryfikacji jest w zdecydowanej większości przypadków spowodowany właśnie transakcjami, które