Wpis z mikrobloga

Kolejny #fakenews w temacie płciowości człowieka: https://www.wykop.pl/link/4442379
'1. Nie podawali im 'hormonów na zmianę płci', a blokery. W UK tego typu hormonów nie daje się osobom poniżej 16 roku życia.
2. Nie '150 autystycznych dzieci'. Nie ma żadnego potwierdzenia, że te dzieci mają autyzm. To, że statystycznie mogą być podejrzenia, nie oznacza, że są autystyczne.
3. Nie ma żadnego potwierdzenia, że NHS 'błędnie zdiagnozował' 150 dzieci (jeśli chodzi o ich transpłciowość).'
#informacjanieprawdziwa #tysiacurojenniezaleznychmediow #neuropa #lgbt #transblogasek #transseksualizm #transplciowosc
  • 42
@kamien23 sprawdzaj lepiej swoje źródła lifesitenews.com to strona prowadzona przez The Campaign Life Coalition kanadyjską organizacją lobbystów politycznych założoną w 1978 r. Organizacja z siedzibą w Toronto opowiada się za społecznie konserwatywnymi wartościami. Oprócz początkowych celów przeciwstawiania się aborcji i eutanazji, organizacja opowiada się za tym, co określa się mianem tradycyjnych wartości rodzinnych, w tym sprzeciwem wobec małżeństw osób tej samej płci, seksem homoseksualnym, seksem przedmałżeńskim i stosowaniem metod antykoncepcji.
@kamien23: telegraph.co.uk ciut lepiej ale to news z 12 stycznia 2017 i sam tytuł mówi ...says controversial expert a tym ekspertem jest Dr Kenneth Zucker i tutaj His views are controversial in the transgender community, which led to an external review of the clinic in 2015.

a do tego

Kwame McKenzie, medical director of CAMH's child, youth, and family services, said “We want to apologize for the fact that not
@kamien23: 'Dałeś link do The Sun - zwyczajny brukowiec, odpowiednich polskiego Faktu z szokującymi tytułami. W samej treści nie ma potwierdzenia, że te dzieci mają oficjalnie autyzm, zostały błędnie zdiagnozowane przez NHS (jeśli chodzi o ich transpłciowość), lub, że otrzymują 'hormony na zmianę płci'.'
@kamien23: ja tutaj rozmawiam z Tobą a nie z opem, chciałem Tobie zwrócić uwagę na źródło które przytoczyłeś, potem dałeś mi telegraph i też sprawdziłem o co chodzi z tym, że to nie miał nic wspólnego z Twoim oryginalnym znaleziskiem