Wpis z mikrobloga

Kilka Borsuczych newsów.

W poniedziałek w końcu powrót na siłownię. Ponad miesiąc przerwy (zasłużonej). Jestem niezwykle napalony. Tym bardziej, że czeka mnie wiele nowości.

- Zmiana trenera po 2.5 roku. Tak jak zapowiadałem kooperacja @IntruderXXL (polecam tag #strongaf ). Po prostu na obecną chwilę chcę spróbować innej metodologii aniżeli stosowałem wcześniej. Tym bardziej, że w poprzedniej nie widziałem przyszłościowego progresu innego aniżeli sylwetkowego, który obecnie mnie nie interesuke
- Pierwszy raz przygoda z 5/3/1
- Powrót z sumo do klasyka w MC
- Pierwszy raz będę robił low bar squat - zawsze był to high bar
- Załatanie słabych ogniw, które były często olewane w pogoni za redukcją

Nie jestem trenerem personalnym, ale też w tym tygodniu niezwykłą dozę satysfakcji przyniosło mi nauczenie dziewczyny z rodziny podstawowych ćwiczeń i po 3-4 treningach już z dobrą techniką i ogromnym zapasem latało 40 kg w MC, Glute Bridge z dużym zapasem. Naprawdę drogie Różowe - Wy też szybko możecie progresować inaczej aniżeli na ilości wykopów i metrów przebytych monster walkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W poniedziałek do mnie do domu przyjdzie rower spinningowy - nie omieszkam się pochwalić. Będę próbował manipulować treningiem i swoją aktywnością (interwały na rowerze), aby moje zero kaloryczne wynosiło 3500-4000 kcal.

Jestem niezwykle ciekawy ile pójdzie mi progres siłowy będąc w końcu w komforcie jedzenia bez redukcji i zmianach treningowych - także technicznych, bo tu jest do poprawienia co nie miara i widzę lata do progresowania jako natty.

Oprócz tego wybornie się odpalałem - nawet na wagę nie wchodzę ale zapewne +80 kg - ale bardzo dobrze się czuję z tym poziomem % BF.

#mikrokoksy #mirkokoksy #zdrowie #dieta #silownia #fullborsukworkout
  • 18
@Marjano:

Dokładnie. Po prostu zrobiłem z Arkiem co chciałem, zawsze będę go polecał każdemu, bo pomógł mi zrealizować cel i jestem niezwykle zadowolony z tej współpracy - super nie tylko trener ale i człowiek. Jednak kompletnie mnie nie interesuje bodybuilding, a z nim widziałem już tylko możliwość rozwoju w tym kierunku, bo zresztą to jego specjalizacja.