Wpis z mikrobloga

@Kamil_C: Dalej, ale wplata do setów troche trance. Jakby grał całe trance sety, to by nie występował na main stage na żadnych ważnym festiwalu. I w sumie nawet te EDM-owe gówno w wykonaniu Armina jest słuchalne :P
@Kamil_C: jak chcesz 100% trance od Armina to oglądaj live Asoty co czwartek o 20:00 lub póżniej nagrania. To chyba normalne, że na dużych festiwalach typu Tomorrowland, Untold, UMF itd trzeba troche przywalić.. moim zdaniem robi perfekcyjne sety na dany festiwal. I to muzyka z jego i jego ziomków z Armady. A większość nie ma tyle pozycji żeby skleić jednego dobrego seta ze swoich utworów, a Armin ma mnóstwo kombinacji.
co czwartek o 20:00 lub póżniej nagrania


@arturek98c: rok temu odsłuchałem i tego już trancem nie można nazwać a uplifting trance to też już nie to co kiedyś.
Jak porównasz to co teraz leci a lata wcześniejsze tak od 2000 do 2005 i potem 2008 a teraz to w ogóle co innego.
Ja rozumiem, każdy ma swój gust i niektórzy się przy tym dobrze bawią ale dla mnie ten gatunek już
@Kamil_C: taka ewolucja. Disco polo z lat 70 do 90tych to juz co innego, a porównac lata 90 do dzisiejszego szajsu to już też co innego. Takie czasy i styl muzyki się zmienia. Zawsze można wrócić do jego setów z 00 do 05. Armin się cały czas rozwija, daje coś nowego. Gdyby stał w miejscu to nie byłby teraz najlepszym Djem na świecie