Wpis z mikrobloga

@fervi kiedyś mnie nakręcił żebym na tym steemie zarejestrował konto. Że gówno tam zarobię to doskonale wiem. Po prostu potrzebowałem jakiegoś bloga, z większymi możliwościami niż mirko. Społeczność kumająca krypto, też była na plus. Obecnie za wpis mogę liczyć co najwyżej na ochłap który nie wystarczyłby nawet na fee przy wypłacie tych groszy z bittrexa. W dupie to mam... I tak robię tam wpisy bardzo rzadko. Zarejestrowałem się po ponad dwóch latach od startu, więc jestem tam nikim...

Siłą rzeczy obserwuję jednak tą społeczność i platformę... No i poza skazaną na porażkę ekonomią, tam jest masa miejsc do nadużyć. Wieloryby, kółka wzajemnej adoracji, jakieś wojenki, boty, kradzieże kontentu, sprzedawanie upvotów itp.
Mnie to w sumie nie dotyczy, mam #!$%@?.

Chodzi mi jednak o @fervi Człowiek w miarę szybko tam założył konto, niedawno miał rocznicę Cały czas tam tworzy kontent, wrzuca coś bez przerwy. Stara się. Ostatnio zrobił zautomatyzowany sklep z grami na steemie.
Wielu pewnie kojarzy jak, pisał u nas na mirko o swoich żalach i temu co mu się tam nie podoba...
Generalnie on jest przeciw wszystkim nadużyciom na jakie pozwala steem. Sprzeciw stawia się temu, nie wiem po co bo to walka ze scamerami (idealista ;P) Ostatnio był anty doładowywaniu sobie na boku kont tym steem powerem, czy coś. Nieistotne. Tam możesz za siano być wielorybem i zyskać aprobatę wielorybów...

No i tak. Mimo tego że założył stosunkowo szybko konto i bez przerwy wrzuca kontent (1524 obserwujących, 4072 wpisów) to jest nikim. Planktonem. Jego siła głosu jest warta 0,1$ gdzie niektóre wieloryby mają kilkaset $...
Nieraz widać jak byle gówno jakiś grubas tam wrzuci to ma ogromne głosy. Ewidentnie nie liczy się jakość kontentu, tylko jak gruby jesteś. Dodatkowo, przez te swoje nastawienie przeciw oszustwom innych jest znienawidzony przez cwaniaczków. Człowiek chce żeby platforma działała na jakichś zdrowych zasadach to dostaje jeszcze za to po dupie. Widać że cwaniaczki się na niego #!$%@?ły. Teraz już kompletnie zmalały mu głosy za wpisy.
Co nam wszystkim do tego? @fervi tłumaczy bez przerwy filmy Andreasa Antonopoulos. Przetłumaczył ich kilkadziesiąt.
Po co to robi? Za jakąś nędzną jałmużnę z litości od scamerów???

Za ostatni filmik dostał $1.88 To jest po prostu kpina z jego pracy. Dobrego kontentu o krypoto w Polsce nie mamy w ogóle... Ja od dawna przyznaję że jego kanał ManyMore (https://www.youtube.com/channel/UC3UtPTRB-pF_ExCGi6AndBg/videos) to najlepszy kanał o krypto w Polsce... No, #!$%@?. Człowiek poświęca czas żeby robić to dla nas, dla polaków. Te filmiki zostaną na zawsze i wielu będzie z nich czerpało wiedzę. Ja sam uwielbiam nimi linkować zielonkom na wypoku. Masa wiedzy w dobrej formie. No i co on za to ma? #!$%@? 1,88$ ??? Gdzie codziennie setki grubasów jednym kliknięciem dodają innym grubasom za byle gówno które wrzucą po kilkadziesiąt, kilkaste $?
Jak widać platforma i społeczność jest po prostu żałosna. #!$%@?ę , #!$%@? scamerów. Nie się udławią tym chajsem prostaki. Jednak ten kontent jest #!$%@? dla nas. Poważnie, zastanówcie się czy jakieś gówno portale, kanały na YT czy cokolwiek tworzy coś na poziomie choć ułamka jego tłumaczeń? Według mnie nie.

Dlatego #!$%@?ę patologię na tym scamchainie. Proszę was, żebyście #!$%@? wyjęli telefon. Kliknęli na portfel. Wycelowali w bidnego zawszonego kotka i wysłali mu cokolwiek. #!$%@? grubasy mogą go nie doceniać, ale my chyba możemy?!?!?! Sprawdziłem jego portfel na donejty to zajebiści człowiek jest doceniany. 0,0022 BTC. 3 x wpłaty.
Weźcie #!$%@? telefon. Jak 30 osób wyśle po 2-5$ to coś mu tam wpadnie. Nawet jak masz mniej to mniej. Cokolwiek. Fee jest teraz symboliczne. Nawet jakieś resztki...

Ja się #!$%@? dziwię że on i tak tym nie #!$%@?ął i nadal ciśnie. Dla nas ciśnie, bo nie dla siebie. Ale wszystko ma swoje granice i w końcu się #!$%@? na to. Wrzuć mu coś. Nie musi być skazany na łaskę tych #!$%@? poklepujących się po jajach wzajemni.

(σ ͜ʖσ) 37X3wakVYG1L22g4c7fePzxfj4apxW8MkB <--- TU #!$%@?, #!$%@?!!!

#kryptowaluty #bitcoin #btc #steem #steemit #gorzkiezale #linux
Pobierz cyberpunkbtc - @fervi kiedyś mnie nakręcił żebym na tym steemie zarejestrował konto. ...
źródło: comment_wWbfErOaJB1DAUtclA5Q3bmQcvoJ6nMR.jpg
  • 40
@lis6502: Dzięki :P Ogólnie jak mam czas to staram się jakoś pomagać i rozwijać.
@Japoniec: Dzięki za dotację :O
@cyberpunkbtc: Hmm, dzięki za wpis. Ogólnie odniosę się

Nieraz widać jak byle gówno jakiś grubas tam wrzuci to ma ogromne głosy. Ewidentnie nie liczy się jakość kontentu, tylko jak gruby jesteś. Dodatkowo, przez te swoje nastawienie przeciw oszustwom innych jest znienawidzony przez cwaniaczków. Człowiek chce żeby platforma działała na jakichś
Sorry, trochę się #!$%@?łem i nabazgrałem ten szajs. Zawstydziłeś się #!$%@?? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@cyberpunkbtc: Cóż, zastanawiałem się czy coś wychodzi poza Steem. Zawsze się zastanawiałem czemu ludzie, którzy zarabiali na steem odchodzili z niego. Moja hipoteza była taka, że zauważają, że ta sieć nie jest tak dobra jak wszyscy mówią. Mam nadzieję, że nie byłem za mocnym cenzorem, bo wiadomo - plagiatów nie toleruję (ktoś
Kurcze cośbym dorzucił ale wszystko sprzedane :/ Może przynajmniej ciepłym słowem docenię ww użytkownika, pomocna i kompetentna osoba - fajnie że jeszcze tacy ludzie są aktywni na mirko :)


@kuite22: Spoko człowieku. Ważne są intencje. Grubi scammerzy mają czym donejtować codziennie a żałują... Niech człowiek widzi że ktoś docenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kuite22: Spoko :D Raczej ten link z dotacjami to taki ukłon w moją stronę
@MysGG: Zgadza się, chociaż STEEM płaci xd Z drugiej strony coraz mniej w moim przypadku. Ciekawa kwestia czy jakby steem przestał płacić tobie w ogóle to czy byś został (nie chodzi o atak personalny, ale nagle nie jest nic warte)