Wpis z mikrobloga

  • 3089
Daaawno już nie świeciłem na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Został mi taki brelok który chętnie oddam plusujacej-niebedacej-zielonką-ani-nieuzywającej-tagu-zwiazanego-z-patostreamami osobie.

Wysyłka jak zawsze na mnie PP choć tym razem już tylko polecone, bo na 30 przesyłek 3 nie doszły i za cholerę nie wiem co się z nimi dzieje Daaawno nie świeciłen już na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Został mi taki brelok który chętnie oddam plusujacej-niebedacej-zielonką-ani-nieuzywającej-tagu-zwiazanego-z-patostreamami osobie.

Wysyłka jak zawsze na mnie PP choć tym razem już tylko polecone, bo na 30 przesyłek 3 nie doszły i za cholerę nie wiem co się z nimi dzieje
¯_(ツ)_/¯

Miałem pisać długi wywód co tam w planach, jak idzie rzucanie roboty i co z moją firmą, ale jest weekend, opuśćmy sobie xD

#dziendobry #rozkminkrzaka i trochę #niedzielahandlowa xD
Pobierz
źródło: comment_wQF6wzzrALFvXKK8CBKxVXZklHmyk0ph.jpg
  • 65
@dziekuje: Będę testować, bo mam dwa rozpisane projekty na ledy, tylko dalej nie mam warsztatu we Wrocku, ale szukam : D

Myślę, że nie będzie dużego problemu, wystawiłem swoje 3 breloki z różnymi pigmentami na słońce na dwa dni - w słońcu +40 stopni, przeżyły bez przebarwień, myślę, że z ledami też wytrzyma.
@Thome: Te malutkie fiolki są ze szkła + żywica w środku. Ogólnie upuszałem klucze parę razy i nic się nie działo, ale nie mogę powiedzieć, że żadnego nigdy nie rozwaliłem :(

Będę się już skupiać na brelokach typowo z żywicy - one akurat #!$%@? : D
@Retropx: Uff to przynajmniej tyle :) Ja ogólnie byłem święcie przekonany, że one są praktycznie niezniszczalne, ale sam upuściłem klucze i dwa breloki mi poszły w pył.

Jak się zniszczy, odezwij się to coś pomyślimy nad wymianą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rzuku po torbie można rzucać do woli - gwarantuję. Rozwaliłem dwa breloki gdy klucze mi upadły na beton/kostkę. Ale mam duży pęk kluczy i to dlatego.

Generalnie testowałem to na zasadzie upuszczania samych breloków z ~2m na panele/beton/asfalt i nigdy się żaden nie zbił, no ale dochodzą mnie słuchy że jednak parę osób upuszczając klucze zbiły albo uszkodziły swoje
@Antol:

Chyba powinienem wykres zrobić w sumie : D

Pełnie "naładowania" osiąga w słońcu już po ok 1-2 minutach, choć w pełnym słońcu wystarczy dosłownie 10 sekund.

Najintensywniejszy jest przez pierwsze 2-5 minut. Wtedy oddaje widoczne nawet w jasnym pokoju światło. Później oczywiście słabnie. W ciemnym pokoju po okresie godziny dalej widać wyraźne świecenie. Po 2-3 jest ono minimalne.

Producent pisał o 8-9h świecenia ¯\_(ツ)_/¯
@Ty_Lee plusować możesz bez problemu, jak Cię wylosuje popatrzę "oooo Ona ma mema pode mna!" I Cię odrzuce bo jesteś zwykła zielonką xD
@Januszer poczekasz miesiąc i też będzie rozdajo, po prostu nie ufam Zielonce. Ktoś może założyć konto tylko na rozdajo, nie chce mi się sprawdzać każdej zielonki sorry