Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę o uwagę!
Drogie Ćpuno-Mireczki i Ćpoko-Mirabel jak i pozostali użytkownicy tego portalu. Bardzo proszę o trzymanie za mnie kciuków, bo właśnie zacząłem detoks od oxycodonu. Przez ostatnie dwa tygodnie sniffowałem dziennie 160mg-300mg, wcześniej 16 dni przerwy gdzie brałem tylko bupre. Ogólnie od kwietnia dzień w dzień przyjmuje oxycodon, do tego pale wiadra i piwko. Raz na jakiś czas polski speedball dla ubogich czyli Oxycodon +3mmc. Dzięki byciu "nagrzanym" 24h/7/ czas mijał jak szalony. To samo w pracy bo teraz już,wiem że będzie ciężko pracować po rzuceniu oków ponieważ praca pod ich wpływem była znośna. Nie odczuwałem zmęczenia, ani bólu mięśni czy stawów. Praca jest typowo fizyczna bo pomagam układać płytki dla wujka(pracujemy we dwóch w większości ze zlecen dużej firmy budowlanej z miasta obok.. Czasem jest ciężko w cholerę, jak trzeba wnieść ponad 150 wiader z betonem (każde ważyło 25-40kg) na pierwsze piętro,domu weselnego, gdzie sufit jest na wysokości 4m albo lepiej. Przez to że byłem nagrzany jak piec na parowcu to nie odczuwałem bólu prawego przedramienia i dłoni. Pracując dalej i nie mając zielonego pojęcia o kontuzji ręki dalej ją nadwyrężałem. Po 12 godzinach pracy,częściowo na słońcu bo oczywiście ten beton który wniosiłem sam się nie chciał zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) , gówno w papierowym worku, więc oprócz wnoszenia doszła obsługa betonarki w temperaturze ponad 30 stopnii. Jak dobrze że w przeciągu dwóch miesięcy pracy takich dni było z 3 albo 4, a tylko ten jeden wystarczył aby jeden z nerwów prawej ręki został uszkodzony. Odczuwam drętwienie trzech palców: kciuka, palca wskazującego i środkowego. Najgorzej wygląda to w nocy, gdzie budzę się po kilka razy w ciągu nocy, gdyż z powodu drętwienia przestaje czuć rękę. Najgorsze w tym jest to żę nie mogę znależć takiego ułożenia ręki aby przestała boleć a drętwienie osłabło. Ręka ułożona w każdej mozliwej pozycji na materacu lub poduszce w żaden sposób nie wpływa na drętwienie i towarzyszący temu ból. Jedyne co mogę zrobić to zacisnąć zęby i czekać starająć się rozruszać palce dłoni.

SCHEMAT DNIA #!$%@?*EGO W OXYCODON
5:30 albo 6 Wstaje obudzony przez budzik
5:40/6:10 Umyłem zęby i twarz, ubrałem się i ułożyłem na szafce przed drzwiami rzeczy które biorę ze sobą do pracy, tak aby ich nie zapomnieć jak będę wychodził w pośpiechu : epapieros, liquid, dużo wody smakowej 6l-8l, fajki, umyte już tableki oxydolara, karty do kruszenia, folijke, zwijke (NIE WAL Z DYCHY BO BĘDZIE BIDA!)
5:45/6:15 Łamie na cztery częsci tabletkę Oxydolora lub Oxycontinu zależnie od tego co jest akurat dostępnę. Trzy czwarte (60mg) krusze za pomocą noża, póżniej miele na proch kartą.
6/6.30 Wychodzę do pracy
11-12. Sniffuje w pracy 60mg, raz na jakis czaś gdy miałem mniej oxów to aplikowałem 40mg.
12-13 Przerwa w pracy na lunch. Czasem po jedzeniu dorzucałem 30mg-40mg.
15-16.30 Dorzucam 40mg-60mg,
18-18.30 Po powrocie z pracy,w domu razem z wiaderkiem i piwkiem lub gdy pracujemy tego dnia dłuzej to jeszcze w pracy kolejne 60mg
21-22 Sniff 40mg, a w międzyczasie wiaderka i piwko lub dwa.
24-1 Sniff 40mg na sen plus wiaderko.

I tak od poniedziałku do piątku, a do tego sobota i niedziela do godzin późno popołundiowych stracony na odsypianiu.

Podczas detoksu będę na buprze z plastrów Transtec,40mg plus Pregabaliną w tabletkach 150mg.
Wieczorem przyjmę pierwszą dawkę bupry i Pregabaliny, zapewne około 6mg-8mg bupry i jedną tabletkę pregaby.
Dzisiaj około 3 rano przyjąłem ostatnią dawke oxycodonu, Trzymajcie kciuki aby to była faktycznie moja ostatnia dawka tego syfu..

#narkotykizawszespoko #opiaty #detoks #oksykodon

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7