Wpis z mikrobloga

Patrzcie ludzie, co oni mają we łbach.

aha jeszcze chciałem tylko dodać że skompromitowałeś się przed dziesiątkami tysięcy użytkowników tego portalu którzy już nigdy nie dadzą ci o tym zapomnieć a ja na dodatek zrobiłem zdjęcia twoich komentarzy

miej to na uwadze


XDDDDDDD Jesteś kompletnie bezmyślny, kompletnie.

już raz napisałem


Jak zrobiłeś skriny, ociemniały umysłowo człeku, to pokaż gdzie dokładnie, zanim napisałeś komentarz, z którego pochodzi powyższy cytat.

wskazane "fakty" dziennikarskie odnoszą się do małego wycinka rzeczywistości


Tak, to jest ten mały wycinek rzeczywistości, którego unikasz hipokryto - pisowcy "donosili" na Polskę do Brukseli.

zostały wykreowane przez ludzi opłacanych przez węgierskiego komuniste Georga Sorosa


Zmyślasz na poczekaniu pomówienia, tak zachowują się propagandziści i ludzie z wypranymi przez propagandę mózgami, albo w ogóle bez mózgu.

No chyba, że masz jakieś dowody, że "gazeta ostrowska", "polska the times" i "legionisci" to media opłacane przez Sorosa, że napisali dokładnie to co napisali, bo im za to zapłacił, oraz że opisane wydarzenia nie miały miejsca.

odnoszą się do małego wycinka rzeczywistości


Tutaj sam sobie zaprzeczyłeś, bo przyznajesz, że pisowcy "donieśli na Polskę", jak to ładnie określiłeś w przypadku ich przeciwników politycznych, ale nie masz honoru, aby użyć tych samych słów w przypadku pisu.

strzedz


@CEO320: XD "Prawdziwy" Polak, wyklęty przez ortografię.

#bekazpodludzi #polityka #bekazpisu
  • 4
@Nadwirus: zapoznaj się lepiej z całą treścią dyskusji, zamiast wycinać pojedyncze zdania (często napisane humorystycznie) a resztę kompletnie ignorować. Ochłoń i podejdź do tego na spokojnie - jeśli jutro nie zmienisz zdania, zwrócę honor.